E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

FEGA POLAND SP. Z O.O.

Firma z Województwa Dolnośląskiego z siedzibą we Wrocławiu. Posiadają 9 oddziałów na terenie kraju oraz internetowy sklep elektryczny, oferując profesjonalną i sprawną realizację zamówień w całej Polsce.
Prowadzi sprzedaż hurtową paneli fotowoltaicznych, inwerterów solarnych oraz konstrukcji PV jak i wysokiej klasy artykuły elektrotechniczne renomowanych dostawców.

W tym artykule dowiesz się o:

Zapisz się do newslettera

Lokalizacja: Wrocław

Na rynku od roku: 1993

Pozytywne Napięcie: 5 /5

Krótki opis Hurtowni Fega

Fega to ogólnopolska sieć hurtowni elektrotechnicznych, działająca na rynku od 1993 roku i wchodząca w struktury światowego potentata rynku materiałów elektrotechnicznych – koncernu Würth. Wieloletnie doświadczenie w branży elektrotechnicznej pozwala im nieustannie podnosić jakość oferowanych usług i rozwijać obszary, dzięki którym są  w stanie odpowiadać na wszystkie potrzeby klientów. Hurtownia Fega elektryczna online, poza szerokim asortymentem artykułów, oferuje także kompleksowe wsparcie oraz profesjonalne usługi doradcze.

O Hurtowni

Fega to internetowa hurtownia elektryczna z szerokim asortymentem artykułów elektrotechnicznych, dedykowanych firmom budowlano-montażowym, producentom maszyn, instalatorom, zakładom przemysłowym oraz integratorom systemów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowali kompleksową ofertę skupiającą materiały elektrotechniczne i elektroinstalacyjne, a także te z zakresu automatyki przemysłowej i mieszkaniowej. W ofercie znajdziesz między innymi aparaturę elektryczną i pomiarową, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice i obudowy elektryczne, osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy oświetleniowe, systemy odgromowe, a także odzież ochronną i sprzęt BHP. Ważną część oferty stanowią nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne. Sklep elektryczny Fega udostępnia szeroką gamę paneli fotowoltaicznych, przeznaczonych zarówno dla gospodarstw domowych, jak i instalacji przemysłowych. 

Co wyróżnia  Hurtownię?

Fega współpracuje wyłącznie z renomowanymi i cenionymi w branży dostawcami, dlatego wszystkie akcesoria elektryczne charakteryzują się wysoką jakością, niezawodną pracą i długą żywotnością. Oferta sklepu Fega jest przeznaczona zarówno dla producentów urządzeń elektrotechnicznych, jak i samodzielnych elektryków czy energetyków.

Moduły fotowoltaiczne w Hurtowni

Moduły Fotowoltaiczne sprzedawane przez tego sprzedawcę

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki) w Hurtowni

Falowniki fotowoltaiczne, które sprzedaje ta hurtownia.

Sprzęt do fotowoltaiki i OZE w Hurtowni

Sprzęt fotowoltaiczny do instalacji fotowoltaicznych dostępny w hurtowni: konstrukcje pv, zabezpieczenia, elementy montażowe, pomy ciepła itd.

Galeria Wybranych Produktów

Wybrany sprzęt fotowoltaiczny dostępny w hurtowni Fega

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o hurtowni Fega? Napisz do nas

Kontakt w sprawie Hurtowni

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?
Zgłoś Hurtownie

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę sprzedającą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych hurtowni.

Formularz nowej hurtowni