E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Hurtowni Panele-Sloneczne.com

Początki  działań  Panele-Sloneczne.com  w Energetyce to rok 1986. Działają w branży Energetycznej oraz Importowej od lat.

O Hurtowni

Bez pośredników –  wyjazdem z fabryki pod wskazany adres. Moduły fotowoltaiczne oraz falowniki dostępne w ofercie są sprzętem sprawdzonym, z gwarancją spełnienia oczekiwań wielu projektów.  Proponowana przez Panele-Sloneczne.com  oferta jest ofertą technicznie dobrą i w konkurencyjnej cenie. Potrzeba każdego projektu, mogąca zainteresować Prowadzących instalacje PV każdych mocy, Specjalistów z branży budowlanej i nieruchomości, wszystkich Inwestorów oraz Pasjonatów OZE. Poza dystrybucją podzespołów oraz zestawów instalacji fotowoltaicznych, w swoim portfolio prezentują projekty budowy sieci energetycznych średnich i niskich napięć, stacji transformatorowych oraz innych elementów farm fotowoltaicznych pod projekt. Wytworzoną Energię odkupują w konkurencyjnych stawkach. 

Co wyróżnia tą  Hurtownię?

Zdobyta przez Panele-Sloneczne.com  wiedza oraz doświadczenia, w połączeniu ze stale rosnącym gronem Zadowolonych, wzrost w zakresie nowoczesnych metod komunikacji i dzielenia się wiedzą branżową – to wszystko pozwala im wierzyć, że w niedługim czasie Panele-Sloneczne.com staną się dla Profesjonalistów z branży OZE Partnerem nr 1!

Moduły fotowoltaiczne w Hurtowni

Moduły Fotowoltaiczne sprzedawane przez tego sprzedawcę

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki) w Hurtowni

Falowniki fotowoltaiczne, które sprzedaje ta hurtownia.

Galeria Wybranych Produktów

Wybrany sprzęt fotowoltaiczny dostępny w hurtowni Panele-Sloneczne.com  

Adres Siedziby Hurtowni

Recenzja Hurtowni

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o hurtowni Panele-Sloneczne.com? Napisz do nas

Kontakt w sprawie Hurtowni

Napisz do nas

Zgłoś Hurtownie

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę sprzedającą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych hurtowni.

Formularz nowej hurtowni