fbpx
loader

Krótki opis Hurtowni TIM SA

Firmę TIM SA stworzyło trzech młodych ludzi, który poznali się w czasie studiów na Politechnice Wrocławskiej. Jednym z nich jest prezes Zarządu TIM SA Krzysztof Folta – jeden z najdłużej urzędujących prezesów spółek publicznych w Polsce. TIM SA jest bowiem od 1998 r. notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

O Hurtowni

TIM posiada unikalne, ponad 30-letnie oświadczenie  w branży, które łączy z nowoczesnymi technologiami e-commerce. Klienci mają do wyboru: zakupy online przez stronę internetową TIM.pl  i aplikację mobilną mTIM, infolinię, a także sieć biur handlowych i mobilnych przedstawicieli handlowych. Firma jako pierwszy w Polsce dystrybutor artykułów elektrotechnicznych udostępniła swoją ofertę przez Internet zarówno dla klienta biznesowego, jak i indywidualnego, bez konieczności wcześniejszego rejestrowania się czy logowania.

Co wyróżnia  Hurtownię TIM SA?

TIM SA jest największym dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce, laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień. TIM umacnia się na pozycji lidera branży dzięki wyjątkowemu połączeniu atrakcyjnych cen i najszerszej w Polsce oferty artykułów elektrotechnicznych  dostępnych „od ręki”. Towar dostarczają renomowani producenci z Polski i zagranicy.

Moduły fotowoltaiczne w Hurtowni

Moduły Fotowoltaiczne sprzedawane przez tego sprzedawcę

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki) w Hurtowni

Falowniki fotowoltaiczne, które sprzedaje ta hurtownia.

Sprzęt do fotowoltaiki i OZE w Hurtowni

Sprzęt fotowoltaiczny do instalacji fotowoltaicznych dostępny w hurtowni: konstrukcje pv, zabezpieczenia, elementy montażowe, pomy ciepła itd.

Galeria Wybranych Produktów

Wybrany sprzęt fotowoltaiczny dostępny w hurtowni TIM

Adres Siedziby Hurtowni

Recenzja Hurtowni

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o hurtowni TIM? Napisz do nas

Kontakt w sprawie Hurtowni

Napisz do nas

Zgłoś Hurtownie

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę sprzedającą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych hurtowni.

Formularz nowej hurtowni