fbpx
loader

ROTERO Oszczędna Energia

Firma z Województwa Podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Działa na terenie całego kraju.
Prowadzi sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych, inwerterów solarnych ,konstrukcji PV oraz kolektorów słonecznych, systemów grzewczych, jak również różnego rodzaju agregaty prądotwórcze, sprężarki powietrza czy motopompy.

W tym artykule dowiesz się o:

Zapisz się do newslettera

Lokalizacja: Sanok

Na rynku od roku: 2007

Pozytywne Napięcie: 5 /5

Krótki opis Sklepu ROTERO 

Nieprzerwanie sklep ROTERO od 2007 dostarcza najwyższej jakości produkty z zakresu wysokowydajnych agregatów prądotwórczych w systemie przenośnym oraz stacjonarnym, sprężarek powietrza tłokowych oraz śrubowych dla dowolnych zastosowań a także kompaktowych motopomp do wody czystej oraz brudnej.

O Sklepie

W ofercie ROTERO  znajdują się również produkty z zakresu fotowoltaiki, z którymi są związani od początku istnienia marki. Jako jedni z nielicznych swoim Klientom oferuja dostęp do gotowych elektrowni słonecznych sprzężonych z siecią, modułów słonecznych oraz inwerterów wraz z akcesoriami. Oferowane przez ROTERO elektrownie fotowoltaiczne charakteryzują się wysoką sprawnością oraz opierają się o baterie słoneczne czołowych producentów. W związku z wejściem od 2014 roku dotacji na fotowoltaikę, poszerzyli  portfolio swoich usług o kompleksową obsługę beneficjentów w zakresie pozyskania dofinansowania na elektrownie słoneczne. Dbają  aby proces instalacji elektrowni fotowoltaicznej był efektywny oraz charakteryzował się najwyższymi światowymi standardami.

Co wyróżnia  Sklep?

-Dla zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług, swoim obecnym i przyszłym Klientom ROTERO zapewnia  profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania.

-Produkty, które oferuje ROTERO charakteryzują się intuicyjną obsługą oraz wysoką estetyką wykonania. Odpowiedni wybór zapewni Ci jedynie sklep.rotero.com.pl.

-Pamiętaj, że każde zamówione przez Ciebie urządzenie jest dokładnie sprawdzane przed wysyłką, solidnie pakowane i dostarczane kurierem do wybranej lokalizacji.

Moduły fotowoltaiczne w Sklepie

Moduły Fotowoltaiczne sprzedawane przez tego sprzedawcę

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki) w Sklepie

Falowniki fotowoltaiczne, które sprzedaje ten sklep.

Sprzęt do fotowoltaiki i OZE w Sklepie

Sprzęt fotowoltaiczny do instalacji fotowoltaicznych dostępny w sklepie: konstrukcje pv, zabezpieczenia, elementy montażowe, pomy ciepła itd.

Galeria Wybranych Produktów

Wybrany sprzęt fotowoltaiczny dostępny w sklepie ROTERO 

Adres Siedziby Hurtowni

Recenzja Sklepu

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o sklepie ROTERO? Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Sklepu

Napisz do nas

Zgłoś Hurtownie

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę sprzedającą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych hurtowni.

Formularz nowej hurtowni