E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Hurtowni Ozepower

Ozepower istnieje od listopada 1990 pod marką Biuro-Serwis. Na początku zajmowali się serwisem sprzętu biurowego oraz otworzyli sklep z artykułami, mieszczący się przy ulicy Krakowskiej w Białymstoku. W kolejnych latach zajęli się handlem meblami biurowymi. Na początku 2000 roku postanowili sami zacząć produkować meble. Po 2 latach otworzyli fabrykę mebli. W 2013 roku zainteresowali się odnawialnymi źródłami energii. Postawili  na panele fotowoltaiczne. Przez 2 lata rozbudowywali instalację fotowoltaiczną, by osiągnąć łączną moc 110kW. 

O Hurtowni

W ofercie Ozepower:

Panele fotowoltaiczne

Akcesoria fotowoltaiczne

Konstrukcje fotowoltaiczne

Inwertery

Co wyróżnia  Hurtownię?

Ozepower zaopatruje wiele firm specjalizujących się w instalacjach fotowoltaicznych. Ponadto tworzą kompletne instalacje w obrębie powiatu białostockiego. Ozepower wyróżnia przede wszystkich szybki czas realizacji zamówień, gdyż posiadają własny magazyn, który jest na bieżąco uzupełniany. Zarówno panele, jak i konstrukcje fotowoltaiczne dostępne są „od ręki”. Na dachu oraz gruntach wokół magazynu znajduje się w pełni funkcjonalna instalacja fotowoltaiczna, toteż każdy zainteresowany może na własne oczy przekonać się jak wytwarzany jest „prąd ze słońca”.

Moduły fotowoltaiczne w Hurtowni

Moduły Fotowoltaiczne sprzedawane przez tego sprzedawcę

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki) w Hurtowni

Falowniki fotowoltaiczne, które sprzedaje ta hurtownia.

Sprzęt do fotowoltaiki i OZE w Hurtowni

Sprzęt fotowoltaiczny do instalacji fotowoltaicznych dostępny w hurtowni: konstrukcje pv, zabezpieczenia, elementy montażowe, pompy ciepła itd.

Galeria Wybranych Produktów

Wybrany sprzęt fotowoltaiczny dostępny w hurtowni Ozepower

Adres Siedziby Hurtowni

Recenzja Hurtowni

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o hurtowni Ozepower? Napisz do nas

Kontakt w sprawie Hurtowni

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś Hurtownie

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę sprzedającą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych hurtowni.

Formularz nowej hurtowni