E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Hurtowni AiD Solar Sp. z o.o.

Firma AiD Solar Sp. z o.o. powstała z inicjatywy jednego człowieka, pochłoniętego pasją propagowania taniej energii elektrycznej pochodzącej z słońca. Po wielu staraniach  firma zaistniała w styczniu 2019 roku. Dzielnie się rozwijają i realizują kolejne pomysły. Mimo to że są młodzi mają wsparcie ze strony bardziej od nich doświadczonych przyjaciół.

O Hurtowni

Misja AiD Solar Sp. z o.o. to tworzenie dostarczanie produktów przyjaznych dla ludzi i środowiska oraz promowanie rozwiązań opartych na wykorzystaniu energii naszego Słońca. Zależy im na budowaniu długoterminowych relacji z klientami poprzez dostarczanie nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie produktów.

Celem firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów fotowoltaicznych. Dzielą się wiedzą oraz oferują swoim klientom wsparcie w wyborze najlepszych rozwiązań. Duże znaczenie dla nich jako firmy ma pomoc ludziom, część zysków jest przeznaczana na dostarczanie energii krajom potrzebującym.

Co wyróżnia tą Hurtownię?

Aid-Solar opiera swoje działania na wartościach. Długoterminowe relacje, kompleksowe wsparcie oraz gwarancja bezpieczeństwa są ich priorytetami. Wartości te aktywnie wcielają w życie w relacjach nie tylko z klientami, ale również z dostawcami, partnerami oraz pracownikami.

Moduły fotowoltaiczne w Hurtowni

Moduły Fotowoltaiczne sprzedawane przez tego sprzedawcę

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki) w Hurtowni

Falowniki fotowoltaiczne, które sprzedaje ta hurtownia.

Sprzęt do fotowoltaiki i OZE w Hurtowni

Sprzęt fotowoltaiczny do instalacji fotowoltaicznych dostępny w hurtowni: konstrukcje pv, zabezpieczenia, elementy montażowe, pomy ciepła itd.

Galeria Wybranych Produktów

Wybrane sprzęt fotowoltaiczny dostępny w hurtowni AiD Solar Sp. z o.o.

Adres Siedziby Hurtowni

Recenzja Hurtowni

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o hurtowni AiD Solar Sp. z o.o.? Napisz do nas

Kontakt w sprawie Hurtowni

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś Hurtownie

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę sprzedającą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych hurtowni.

Formularz nowej hurtowni