Krótki opis Instalatora Fotowoltaika Innex 

W ramach oferty dla klientów indywidualnych i firm, specjaliści Fotowoltaika Innex mogą zaoferować Państwu pełną pomoc w przygotowaniu do montażu instalacji fotowoltaicznej. Ich  doświadczenie i specjalistyczna wiedza w zakresie paneli słonecznych i instalacji fotowoltaicznych pozwalają skutecznie dopasować dostępne rozwiązania do Państwa potrzeb oraz zaproponować najkorzystniejsze warunki finansowania inwestycji fotowoltaicznej, także z wykorzystaniem kredytów oraz dostępnych dotacji, programów pomocy i ulg podatkowych. Działają kompleksowo i dążą do tego, by coraz większe grono użytkowników było w pełni zadowolone z przejścia na odnawialne źródła energii.

O Instalatorze 

Instalacja Fotowoltaika Innex w 6 prostych krokach:

  1. Zapytaj o instalację fotowoltaiczną

Złóż zapytanie w biurze, telefonicznie, e-mailowo lub poprzez formularz dostępny na stronie. Handlowiec skontaktuje się z Tobą w celu doprecyzowania szczegółów.

  1. Poznaj najkorzystniejszą ofertę

Przygotują ofertę w oparciu o Twoje oczekiwania i potrzeby. Jeśli wyrazisz taką chęć, pomogą Ci zdobyć kredyt – współpracują  z bankiem Credit Agricole oraz Santander Consumer Bank. Wspierają klientów starających się o dofinansowanie.

  1. Podpisz umowę instalacji systemu solarnego

Możesz zrobić to na 3 sposoby: w Twojej lokalizacji, w biurze firmy lub w formie elektronicznej poprzez program certyfikowany. Ustal dogodny termin montażu, a Fotowoltaika Innex  zajmie się zamówieniem niezbędnych komponentów.

  1. Przejdź szkolenie z obsługi instalacji fotowoltaicznej

Po zamontowaniu paneli, przeprowadzą  proste szkolenie z zakresu działania instalacji. Otrzymasz wszystkie niezbędne instrukcje.

  1. Audyt instalacji przy pomocy drona

Po zamontowaniu, każda instalacja fotowoltaiczna jest badana przy pomocy dedykowanego drona z kamerą termowizyjną.

  1. Możesz liczyć na wsparcie

Po roku od odbioru instalacji przeprowadzany jest przegląd systemu. Realizują opiekę posprzedażową, obejmującą m.in. kontrolę produkowanej energii online oraz naprawę ewentualnych usterek.

Co wyróżnia tego Instalatora?

W ramach działalności Fotowoltaika Innex oferuje także przeglądy techniczne i pomiary elektryczne instalacji fotowoltaicznych. Zawsze starają się pokazać swoim klientom, że choć panele słoneczne w województwie dolnośląskim działają całkowicie bez zarzutów i większych awarii, regularne kontrolowanie ich stanu technicznego oraz wykonywanie przeglądów i pomiarów będzie prowadziło do uzyskania maksymalnej wydajności paneli fotowoltaicznych i wydłużenia ich żywotności na wiele lat po upływie ich oryginalnej gwarancji.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Innex.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Innex?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora