Krótki opis Instalatora SunOne

W SunOne zajmują się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z dziedziny fotowoltaiki. Od ponad 8 lat zapewniają swoim Klientom wsparcie w korzystaniu z energii słonecznej – od doradztwa, przez projektowanie i wsparcie formalne, po montaż i opiekę serwisową. W ofercie znajduje się również usługa instalacji stacji ładowania samochodów elektrycznych.

O Instalatorze 

Wszystkie instalacje w SunOne projektują pod kątem indywidualnych potrzeb Klientów. Uwzględniają kluczowe kryteria, wykonują odpowiednie pomiary i określają budżet – dopiero na tej podstawie przygotowują koncepcję instalacji. W swojej pracy wykorzystują rzetelną wiedzę popartą doświadczeniem i certyfikatami.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Fotowoltaika to energia przyszłości, która powoli staje się standardem. OZE są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również dla portfela. Celem SunOne jest zmniejszanie kosztów, jakie ponoszą Klienci, jednocześnie przyczyniając się do ochrony klimatu.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora SUNONE Piotr Mikos.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze SUNONE Piotr Mikos?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora