fbpx
loader

Krótki opis Instalatora Ekoryniec

Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Swoje usługi świadczy  na terenie całego kraju. Oferuje kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonuje  instalacje pomp ciepła, wentylacji z odzyskiem ciepła, instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze, chłodzące a także fotowoltaiczne oraz oczyszczalnie ścieków i zagospodarowania wody deszczowej. Z ich pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!

O Instalatorze 

ekoryniec… Jest firmą rodzinną. Od ponad 20 lat specjalizuje  się w sprzedaży urządzeń proekologicznych i prozdrowotnych.

Obsługuje na  terenie  całego kraju świadcząc usługi na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Oferuje nowoczesne urządzenia renomowanych producentów do zastosowania zarówno domowego jak i przemysłowego.

Projektuje i wykonuje instalacje sanitarne, grzewcze i wentylacyjne w oparciu o pompy ciepła, rekuperację i fotowoltaikę.

Co wyróżnia tego Instalatora?

W ciągu ostatnich kilkunastu lat wykonali ponad 1700 instalacji związanych z energią odnawialną, które pracując bezawaryjnie powodują zadowolenie użytkowników, co przekłada się bezpośrednio na liczne rekomendacje do następnych klientów.

Mając na uwadze coraz wyższe i coraz bardziej wyszukane wymagania i potrzeby klientów, Ekoryniec regularnie rozwija ofertę, poszerz oferowany asortyment, podnosząc jednocześnie jakość obsługi.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Ekoryniec.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Ekoryniec?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora