E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Solair Energy Poland

– Solair Energy Poland jest  grupą profesjonalistów łączących wieloletnie doświadczenie w branży inżynierii środowiskowej ze świadomością przemian w środowisku naturalnym.

-Wykorzystują  swój potencjał inżynieryjny, by tworzyć dla Ciebie zarówno prosumenckie jak i komercyjne instalacje alternatywnych źródeł energii elektrycznej.

-Zakres  działań obejmuje kompleksowe realizacje rozwiązań opartych o technologię  fotowoltaiczną, bazujących na optymalnym przetwarzaniu energii solarnej oraz jej magazynowaniu

– Oferują  również montaż nowoczesnych pomp ciepła, umożliwiając Państwu  ogrzewanie swojego domu lub firmy w oparciu o przemianę termodynamiczną.

– Z myślą o  potrzebie  zapewnienia infrastruktury dla elektromobilności oferują także realizację kompletnych stacji ładowania dla aut elektrycznych.

– Zapewniają  profesjonalne usługi doradcze, projektowe oraz montażowe. Specjaliści w  Solair Energy Poland posiadają zarówno niezbędne kwalifikacje zawodowe jak i bogate portfolio praktyki zawodowej.

O Instalatorze 

Jako doświadczeni inżynierowie, zafascynowani  technologią w sektorze energetycznym Solair Energy Poland  gwarantujeCi przygotowanie projektów w oparciu o obowiązujące normy prawne i wysokie standardy pracy. Wieloletnie wykonawstwo pozwoliło dokładnie poznać  i przetestować dostępną aparaturę, narzędzia oraz oprogramowanie, aby dobrać dla Twoich potrzeb sprzęt o niezawodnej jakości.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Powierzając zlecenie firmie Solair Energy Poland, możesz być przekonany, iż zapewnią fachowe doradztwo, kompleksową realizację z troską o niezawodność i poszanowanie dla Twojego budżetu

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Solair Energy Poland.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Solair Energy Poland?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora