E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora ABC ENERGIA 

ABC ENERGIA działa od 2009 roku. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu przy ponad 1000 realizacjach, a także obszernej i fachowej wiedzy pracowników, ABC ENERGIA jest w stanie zapewnić najskuteczniejsze energooszczędne rozwiązania dla domu, firmy oraz gospodarstwa rolnego.

Aktywnie wspierają  rozwój energetyki odnawialnej i obywatelskiej na arenie międzynarodowej. Uczestniczą  w projektach skupionych na innowacjach klimatycznych pod egidą EIT Climate Kic będącego organem Unii Europejskiej. Prezes zarządu ABC ENERGIA, dr inż. Anna Dyląg jest zewnętrznym Ekspertem Komisji Europejskiej ds. energii odnawialnej, dzięki czemu wpływa na kształt polityki energicznej oraz realizowanych projektów w Europie.

O Instalatorze 

Oferta ABC ENERGIA:

Fotowoltaika dla domu i firm

  1. Audyt energetyczny (analiza zużycia energii)

Doradca  handlowy  ABC ENERGIA przeanalizuje Twoje rachunki od obecnego dostawcy energii elektrycznej, dzięki temu dostosuje wielkość instalacji idealną dla Twoich potrzeb.

  1. Wycena

Na etapie przygotowania wyceny tworzą  kosztorys będący finalną wartością całej instalacji fotowoltaicznej (montaż, serwis, gwarancja, obsługa posprzedażowa).

  1. Profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania

Pomagają  uzyskać najkorzystniejsze finansowanie w formie kredytu indywidualnego, leasingu, wszystk dostosowanego do Twoich potrzeb, oraz udzielają  wsparcia w pozyskaniu dotacji krajowych i unijnych. 

  1. Montaż

Zapewniają  najwyższą jakość usług i jak najmniejszą ingerencję w budynek podczas wykonywania prac. Oferują produkty renomowanych firm objęte gwarancją producenta.

Proces montażu uzależniony jest od wielkości instalacji. W przypadku gospodarstwa domowego może trwać tylko JEDEN DZIEŃ , przypadku firm okres ten wynosi od kilku do kilkunastu dni.

  1. Obsługa gwarancyjna

Zapewniają  kompleksową usługę serwisu oferowanych produktów, oraz gwarancję posprzedażową.

Folie grzewcze

Wykorzystaj energię ze słońca do ogrzewania Twojego domu technologią Red Snake. Połącz korzyści wynikające z posiadania folii grzewczych wraz z instalacją fotowoltaiczną i stań się posiadaczem zeroemisyjnego domu.

Kolektory słoneczne

-Zdecyduj się na montaż kolektorów słonecznych i zacznij oszczędzać na ciepłej wodzie! Dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii przyczyniasz się do ochrony środowiska i zmniejszenia wytwarzania tlenku węgla do atmosfery.

-Systemy solarne nie generują kosztów w postaci zakupu paliw kopalnych oraz są korzystne dla środowiska.

– Eksperci ABC ENERGIA pomogą dobrać dla Ciebie odpowiednie rozwiązania, byś mógł cieszyć się niskimi rachunkami, a także przyczyniał się do polepszenia jakości powietrza w naszym kraju. Zadbaj o swoich bliskich i postaw na ekologiczne kolektory słoneczne. Będziesz zaskoczony, jak szybko może zwrócić się taka inwestycja!

Pompy ciepła

Skorzystanie z tej formy ogrzewania gwarantuje dużą wygodę i funkcjonalność, którą doceni każda osoba posiadająca piece na paliwa stałe. Dzięki nowoczesnym urządzeniom mamy pełną kontrolę nad parametrami grzewczymi.

ABC ENERGIA  oferuje kompleksowe usługi – doradzają  przy wyborze urządzenia, pomagają  wybrać najskuteczniejsze rozwiązania, by na koniec zająć się fachowym montażem i serwisem urządzenia. Pompa ciepła to inwestycja w zdrowe i bezpieczne ogrzewanie Twojego budynku.

Stacje ładowania aut elektrycznych

Jeśli posiadasz już samochód elektryczny dobrze wiesz, że najwygodniejszym rozwiązaniem jest ładowanie jego baterii we własnym domu. Możesz wyposażyć swój garaż lub miejsce postojowe we własną profesjonalną (to nie znaczy drogą) stację ładowania. 

 Wiaty garażowe – Carporty

Elegancka i przestronna wiata garażowa, wykonana z wysokiej jakości materiału stanowi doskonałe dopełnienie architektury.

ABC ENERGIA  współpracuje  z firmą MARCINIAK OGRODZENIA oferującą wiaty wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo.

Co wyróżnia  Instalatora ABC ENERGIA ?

6750 Łączna moc kWh w uruchomionych przez nas instalacjach PV, których comiesięczna produkcja nie szkodzi środowisku naturalnemu.

14  Zespół pracowników złożony ze specjalistów z niezbędną wiedzą, certyfikatami i uprawnieniami elektrycznymi.

1000 Zrealizowanych projektów i zamontowanych instalacji PV na domach, firmach i gruntach w postaci farm fotowoltaicznych.

12 Wieloletnie doświadczenie w branży energii odnawialnej związanej z produkcją prądu i domowego ciepła ze słońca.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora ABC ENERGIA.

Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze ABC ENERGIA?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora