E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Budtechsolar Fotowoltaika

Budtechsolar Fotowoltaika tworzy  zgrany zespół ludzi z pasją, którzy są zafascynowani innowacyjnymi technologiami. Specjaliści Budtechsolar posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i instalowaniu systemów fotowoltaicznych. Do każdego klienta podchodzą  w sposób indywidualny i dobierają instalacje w taki sposób aby w 100% pokrywała zapotrzebowanie na energię elektryczną.

O Instalatorze 

W Budtechsolar Fotowoltaika korzystają  z najnowocześniejszych programów do projektowania,przez co są w stanie wyeliminować zacienione miejsca, które negatywnie wpływają na funkcjonowanie instalacji. Na przestrzeni lat zbudowali bardzo dobre relacje handlowe z dostawcami komponentów, przez co mogą zaproponować bardzo konkurencyjne ceny stosując komponenty czołowych światowych producentów. Wszystkie produkty które są przez Budtechsolar Fotowoltaika używane do zbudowania instalacji fotowoltaicznej muszą spełniać aktualne normy jakości oraz pochodzić z legalnego źródła.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Dla Budtechsolar Fotowoltaika najważniejsze jest bezpieczeństwo, oraz bezawaryjna praca całego układu przez okres minimum 25 lat ,dlatego też stawiają na jak najlepszą jakość całego układu.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Budtechsolar Fotowoltaika.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Budtechsolar Fotowoltaika ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora