fbpx
loader

Krótki opis Instalatora Energia Słońca

Energia Słońca zajmuje się kompleksowym instalowaniem paneli fotowoltaicznych. Pomogą Ci uzyskać energetyczną niezależność!

Przyjazne dla środowiska naturalnego instalacje fotowoltaiczne to niezawodny i bezpieczny sposób na uzyskanie energetycznej niezależności w krótkim czasie. Można je montować także w miejscach trudno dostępnych, a ewentualne nadwyżki energii sprzedawać do sieci zewnętrznej.

O Instalatorze 

Oferta Energia Słońca

Fotowoltaika dla Twojego domu

Dla zastosowań przydomowych standardowo proponujemy instalacje od 3 do 10 kWp, choć oczywiście ostateczna wielkość i moc instalacji jest każdorazowo ustalana z Klientem. Instalacje fotowoltaiczne przy domu to sposób nie tylko na energetyczną niezależność i obniżenie rachunków, ale także na podniesienie wartości nieruchomości.

Fotowoltaika dla Firmy

Dla zastosowań w małych i średnich firmach standardowo Energia Słońca  proponuje instalacje od 3 do 10 kWp w większych zakładach wielkości instalacji mogą znacznie przekraczać 40 kWp.

 Rozwiązania fotowoltaiczne pozwalają uzyskać nie tylko rangę ekologicznej firmy czy budynku, ale także umożliwiają uzyskanie niezależności energetycznej i obniżenie rachunków za prąd. 

 Myśl ekologicznie o swojej firmie!

Instalacje fotowoltaiczne dla rolników

Przy projektowaniu instalacji starannie wyliczają ilość potrzebnej energii elektrycznej, a następnie Energia Słońca przygotuje dla Ciebie indywidualny projekt.

Ewentualne nadwyżki prądu możesz także sprzedawać dostawcom po atrakcyjnych cenach skupu.  Fotowoltaika to inwestycja, która zwróci się w krótkim czasie.

W gospodarstwach rolnych w zależności od indywidualnych potrzeb Energia Słońca proponuje od 3 do 10 kWp, oczywiście w większych gospodarstwach, m.in. kurnikach, będą  proponowali instalacje od 10 do 40 kWp.

 – KREDYTOWANIE INSTALACJI

W przypadku zainteresowania kredytowaniem instalacji fotowoltaicznej zapytaj Energia Słońca o preferencyjne warunki pożyczki lub leasingu w Santander Leasing.

 – MAGAZYNY ENERGII

Magazyny energii / baterie dla fotowoltaiki z dofinansowaniem Mój Prąd 3.0

SYSTEMY ŁADOWANIA

W ofercie Energia Słońca są również systemy ładowania aut elektrycznych dla gospodarstw domowych i firm hiszpańskiego producenta Wallbox.

EMOBILITY CONSULTING

Doradztwo w doborze i wdrożeniu floty elektrycznej dla firm razem z odpowiednim systemem ładowania i bilansowania energii za pośrednictwem fotowoltaiki z możliwości rozszerzenia o pompę ciepła.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Kiedy skontaktujesz się z Energia Słońca, szczegółowo przeanalizują stan, położenie i zagospodarowanie Twojej działki, a następnie stworzą projekt i dokładne obliczenia zużycia. Możesz mieć pewność, że współpracą z firmą Energia Słońca to gwarancja rzetelnej pracy i obsługi na najwyższym poziomie.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Energia Słońce.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Energia Słońce?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora