E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Fast Energy

Fast Energy to nie korporacja, a małe przedsiębiorstwo skupione na jakości wykonywanych instalacji oraz relacjach z klientami. Fast Energy składa się ze specjalistów – doświadczonych inżynierów elektryków, którzy brali udział w powstawaniu najnowocześniejszych inwestycji na terenie województwa łódzkiego.

O Instalatorze 

W Fast Energy świadczą kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki obejmujące wszystkie etapy inwestycji w zieloną energię — od projektowania instalacji i farm fotowoltaicznych, przez dobór odpowiedniego sprzętu, po fachowy montaż. Do realizacji zleceń dla Klientów z Łodzi, Zgierza, Pabianic, Ozorkowa oraz innych miejscowości w województwie łódzkim wykorzystują wyłącznie wysokiej klasy urządzenia, a ponadto zajmują  się dopełnieniem wszelkich formalności z dystrybutorem energii. Panele fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie dla osób prywatnych czy rolników, którzy chcą zmniejszyć rachunki za prąd, ale też przedsiębiorców budujących zaufanie publiczne. Przygotowują również projekty instalacji teletechnicznych, czyli systemów przesyłających sygnały niskoprądowe.

Co wyróżnia  Instalatora Fast Energy?

Profesjonalizm

Dzięki bogatemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom Fast Energy jest w stanie zagwarantować pełen profesjonalizm, na pierwszym miejscu zawsze stawiając satysfakcję Klientów.

Indywidualne podejście do klienta

Do każdego zlecenia podchodzą  indywidualnie, aby spełniać wszystkie oczekiwania klienta, a przy tym proponować udogodnienia zapewniające realne oszczędności. 

Usługa kompleksowa

Świadczą kompleksową usługę poczynając od obliczenia zapotrzebowania przez przygotowanie projektu, wybór elementów instalacji oraz montaż całości w oparciu o wcześniejsze ustalenia.

Zlecenie wykonywane w terminie

Zawsze wywiązują się z ustaleń wynikających z projektu i planu pracy.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Fast Energy.

Click Here
Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Fast Energy?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora