E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora IT Power Group

IT Power Group  jest firmą zajmującą się instalacjami teletechnicznymi. Wykonują głównie instalacje fotowoltaiczne oraz przyłącza światłowodowe. Zajmują się także instalacją systemów monitoringu (Provision, BCS), systemów kontroli dostępu, instalacjami elektrycznymi, alarmowymi, jak również wykonujemy sieci informatyczne w oparciu o okablowanie cat. 5E i wyższej. Pracownicy IT Power Group posiadają wymagane certyfikaty oraz mają na swoim koncie wiele realizacji i wdrożeń. Dodatkowo zajmują się wdrażaniem systemów umożliwiających zdalny odczyt energii elektrycznej w obiektach handlowych i użyteczności publicznej.

O Instalatorze 

 Oferta IT Power Group

Instalacje fotowoltaiczne

Ważnym aspektem działalności IT Power Group jest ekologia. Dlatego zainteresowali się segmentem przetwarzania energii słonecznej w prąd. Częstym problemem jest znalezienie firmy, która w rzetelny i przyjazny sposób podejdzie do klienta. Dlatego postanowili, również w tej dziedzinie uprościć cały proces skorzystania z zalet tego rozwiązania.

Posiadają  doświadczenie w doradztwie, projektowaniu oraz montażu instalacji fotowoltaicznych. Dzięki Odnawialnym Źródłom Energii wytwarzając prąd możemy jednocześnie chronić środowisko. Zafascynowani tym świetnym rozwiązaniem prężnie działają  na rzecz rozwijania zielonej energii w województwie łódzkim. Jako firma lokalna zawsze są  blisko klienta, wsłuchani w jego indywidualne potrzeby.

Gwarantują zaprojektowanie oraz zamontowanie niezawodnie działającego systemu, wykorzystując do tego komponenty cenionych producentów. Wykonywane przez IT Power Group instalacje fotowoltaiczne mogą posiadać gwarancję do 25 lat, tym samym dowodząc, że ich rozwiązania wyróżniają się najwyższą jakością. Zapewniają  kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Działają  bez pośredników, odpowiadając za wszystkie etapy – od wyceny i projektu, po montaż.. Ich specjaliści dobiorą najlepsze rozwiązania dla każdego rodzaju inwestycji, zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Instalacje  światłowodowe

Wykonują  instalacje światłowodowe, zapewniające wyjątkową szybkość przesyłu danych. Rozwiązania IT Power Group – oparte na nowoczesnej technologii- niosą ze sobą wiele zalet dla firm oraz klientów indywidualnych. Przekonaj się jakich!

Instalacje elektryczne

W ramach usług IT Power Group wykonuje  instalacje elektryczne na terenie Łodzi i okolic. Przygotowują projekty oraz przeprowadzają montaż instalacji siłowych i oświetleniowych. Są otwarci na zlecenia klientów indywidualnych oraz firm.

Instalacje sieci LAN

IT Power Group opracowuje praktyczne instalacje sieci LAN, które znajdują zastosowanie w domach, firmach, placówkach edukacyjnych. Przygotowują  tego typu struktury komputerowe uwzględniając indywidualne potrzeby użytkowników.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Na Państwa życzenie IT Power Group wycenia oraz realizuje prace budowlane, z zakresu instalacji monitoringu, alarmu, instalacji p.poż, sieci komputerowych, pomiarów sieci komputerowych, instalacji elektrycznych.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora IT Power Group.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze IT Power Group?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora