E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora OZE Strefa

OZE Strefa jest firmą działającą na polskim rynku od dekady. Pomagają swoim klientom obniżać rachunki za prąd i uniezależniać się od tradycyjnych form pozyskiwania energii elektrycznej.

OZE Strefa zajmuje się projektowaniem, instalacją: fotowoltaiki, pomp ciepła, ładowarek samochodowych i magazynów energii. Pomagają także obniżać rachunki swoich klientów poprzez kompensację energii biernej. Ich doświadczenie pozwala podjąć się nawet tych najbardziej skomplikowanych projektów. Inżynierowie i instalatorzy OZE Strefa sprostają każdemu zamówieniu. 

O Instalatorze 

OZE Strefa wie, że instalacje fotowoltaiczne wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Dlatego ich instalatorzy to wykwalifikowani pracownicy posiadający niezbędne pozwolenia. 

Stawiają  na rozwój, dlatego  instalatorzy nieustannie się szkolą i podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu masz pewność, że Twoja instalacja zostanie zainstalowana z należytą starannością przy zachowaniu wszystkich norm. To jest gwarancją Twojego bezpieczeństwa

OZE Strefa pomagają w załatwianiu formalności przy dofinansowaniach na instalacje fotowoltaiczne z programów rządowych i samorządowych. Ponadto pomagają uzyskać finansowanie z innych źródeł. 

Co wyróżnia tego Instalatora?

OZE Strefa wie jak ważne jest uzyskanie oszczędności z instalacji lub kompensacji energii. Ich konsultanci na podstawie przesłanych faktur obliczą próg opłacalności i stopę zwrotu. Nikt przecież nie chce kupować “kota w worku.”

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora OZE Strefa.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze OZE Strefa?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora