E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Projekt Solartechnik Group

Projekt Solartechnik to wynik połączenia sił i doświadczeń firm, które odpowiadają za spektakularne realizacje w zakresie zarówno tradycyjnej energetyki, jak również odnawialnych źródeł energii. Terenem dotychczasowego działania spółki jest Polska oraz kraje Europy Zachodniej.

O Instalatorze 

Profesjonalny zespół deweloperski, własne zaplecze budowlano – realizacyjne oraz biuro projektowe specjalizujące się w projektach PV, sprawia, że od lat Projekt Solartechnik  skupia się na oferowaniu klientom autorskich rozwiązań i systemów montażowych, budowie własnych instalacji fotowoltaicznych oraz obrocie komponentami. Dzięki temu mogą  efektywnie wspierać rozwój sektora fotowoltaiki w Polsce, a docelowo także na innych europejskich rynkach.

W 2021 roku otworzyli  nowy rozdział w historii swojej  działalności, rozpoczynając współpracę z rodzinną firmą inwestycyjną TDJ i Grupą FAMUR, czołowym europejskim holdingiem technologicznym, inwestującym w zieloną energię.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Projekt Solartechnik  jest  pasjonatami swojej  branży i jedną z nielicznych firm w Polsce, oferujących kompleksowe rozwiązania fotowoltaiczne.

–  370MW Moc zrealizowanych FARM PV

–  200MW Moc wygranych projektów PV w aukcjach

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Projekt Solartechnik.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Projekt Solartechnik?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora