E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora   ZOGO-NET

Firma ZOGO-NET powstała z dniem 11 maja 2011 roku głównym atutem działalności jest dystrybucja, montaż, serwis, dostarczanie nowych elementów procesu niezbędnego w cyklu produkcyjnym, pneumatyka i spawalnictwo oraz fotowoltaika, projekty oraz wykonawstwo z opieką farm fotowoltaicznych oraz mikroinstalacje do 50kWp.

 Opierają  się na sprawdzonych markach które przynoszą zadowolenie u naszego klienta i jak najmniejszej ilości reklamacji.

O Instalatorze 

Cały etap zamówień opiera się drogą elektroniczną. Firma ZOGO-NET zdaje sobie sprawę że nie wszystkie firmy i spółki mogą dokonywać zamówień w sklepach internetowych ,jeżeli znaleźli Państwo interesujący przedmiot urządzenie lub usługę w naszych elektronicznych platformach zakupowych:

Pneumatyka przemysłowa, automatyka, serwis. www.zogo-net.pl

Spawalnictwo przemysłowe, serwis urządzeń, usługi spawalnicze. www.spaw.zogo-net.pl

Fotowoltaika montaż budowa Farm, projekty, dozór budowlany, serwis, monitoring. www.instalpv.pl

 Towar nasz jest oznakowany indeksem po podaniu nam mailowo numerów indeksu jesteśmy w stanie stworzyć indywidualną ofertę pod klienta który jest zainteresowany zakupem montażem. Głównym atutem jest przejrzystość całego procesu zamówień. Starają  się jak najdokładniej przedstawić i podać jak najwięcej szczegółów o wybranym przez Państwa towarze.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Od maja 2011 firmie ZOGO-NET udało się wypracować zaufanie klientów do swojej przedstawionej oferty. Klienci są zadowoleni z ich towaru. Klient pomógł im w wielu etapach związanym z zakupem drogą elektroniczną. Przeszli kilka platform e-commerce z doborem odpowiedniego modułu zamówień aby cały proces przebiegał szybko sprawnie a przede wszystkim z bezpiecznym połączeniem https:// ,co umożliwia bezpieczne przejście do szybkiej płatności jakie oferuje PayPal, PayU, przelewy24, transferuj 24, za zamówienie co skraca znaczny czas i bezpieczeństwo transakcji.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora ZOGO-NET.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze ZOGO-NET?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora