E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Alibo sp. z o.o.

Firma Alibo sp. z o.o. jest  zespołem specjalistów, otwartych na wiedzę, postęp i rozwój. Ich kompetencje zawodowe nieustanne podnoszą  poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych, targach i konferencjach. Starają  się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich  klientów, proponując im nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz profesjonalne wykonanie instalacji.

O Instalatorze 

Działalność  Alibo sp. z o.o.  zaczynali w branży budowlanej, wykonując między innymi instalacje elektryczne, ppoż, elektrotechniczne. Zdobyta wiedza budowlana oraz doświadczenie pozwoliły im stworzyć zespół, w skład którego wchodzą osoby zarówno z wiedzą z zakresu wykonywania instalacji, jaki też konstrukcyjno -budowlaną.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Alibo sp. z o.o. dostarcza Państwu nowoczesne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Starają  się łączyć ekologię i dbałość o środowisko z zastosowaniem najnowszych technologii.  Firma stawia  przede wszystkim na jakość oferowanych Państwu usług i produktów, co przekłada się na satysfakcję i zadowolenie h dotychczasowych klientów.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Alibo sp. z o.o.

 

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Alibo sp. z o.o.?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora