E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

DARSUN SOLAR Dariusz Bednarski

Firma działa na terenie Województwa Lubelskiego z siedzibą w Kalinowice 227s / koło Zamościa.
Specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, firmowych oraz rolników.
Prowadzi sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych, inwerterów solarnych oraz konstrukcji PV.

W tym artykule dowiesz się o:

Zapisz się do newslettera

Lokalizacja: Kalinowice koło Zamościa

Na rynku od roku: 2018

Pozytywne Napięcie: 5 /5

Krótki opis Instalatora DARSUN SOLAR

Firma DARSUN SOLAR Dariusz Bednarski oferuje systemowe rozwiązania elektrowni fotowoltaicznych i wiatrowych dla domów, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorców, rolników i JST. Główny profil działania firmy to instalacje fotowoltaiczne i turbiny wiatrowe.

DARSUN SOLAR jest  firmą oferującą  fachowe doradztwo, projekt, sprzedaż oraz profesjonalny serwis systemów fotowoltaicznych i elektrowni wiatrowych.

Firma dysponuje odpowiednią wiedzą i doświadczeniem oraz zapleczem technicznym. Ściśle współpracuje z najlepszymi na świecie firmami, które posiadają odpowiednią reputację i ponad 25-letnie doświadczenie w tej tematyce. To od nich uczyli się i zbierali wiedzę i doświadczenie. DARSUN SOLAR jest certyfikowanym instalatorem SOLAR EDGE, SMA, K2, IRFTS oraz kilku innych producentów, których rozwiązania oferują w naszym portfolio.

O Instalatorze 

DARSUN SOLAR  oferuje i proponuje najlepszy asortymentów elektrowni fotowoltaicznych w tej branży: panele fotowoltaiczne LG, Panasonic, AXITEC Solar, JinkoSolar, REC, EGING – zarówno MONO jak i POLIKRYSTALICZNE, najlepsze Inwertery: SOLAR EDGE, SMA, KOSTAL, SPIRVENT, już od 1kW i powyżej, systemy magazynowania energii ESS – LG, SAMSUNG, KOSTAL, AXITEC oraz solidne montażowe konstrukcje najlepszych producentów: K2 Systems, IRFTS oraz Renusol.

Oferuje – kable, złącza i akcesoria – najlepszych producentów światowych, zgodny z naszymi rekomendacjami i oczekiwaniami klienta – KBE, MC4 STAUBLI, ETI.

Elektrownie fotowoltaiczne DARSUN SOLAR wyróżniają się wysoką jakością komponentów i solidnym wykonaniem.

Oprócz oferty związanej z energetyką odnawialną firma  świadczy kompleksowe usługi elektroinstalacyjne. 

Wykonują kompleksowo instalacje elektryczne, przyłącza elektryczne. Świadczą  usługi okresowych pomiarów instalacji elektrycznych i instalacji fotowoltaicznych.

Oferują  klientom i świadczą usługi montażu napędów bramowych i automatyki wjazdowej FAAC, BFT oraz systemów video-domofonowych COMMAX i systemy alarmowych i telewizji dozorującej.

Zapraszam do skorzystania z oferty i wysokiej jakości usług.

Co wyróżnia tego Instalatora?

DARSUN SOLAR poszerza ciągle swą wiedzę i chce dzielić się nią ze swoimi klientami. Promuje  najnowsze osiągnięcia technologiczne i zawsze nowości. Uczestniczą  w targach i wystawach, gdzie DARSUN SOLAR  może  spotkać się z osobami zainteresowanymi wykorzystaniem energii odnawialnych. Firma współpracuje z doświadczonymi partnerami głównie z Niemiec, Izraela i Polski.

DARSUN SOLAR oferuje fachowe doradztwo, projekt a następnie odpowiedni dobór komponentów zgodny z oczekiwaniami każdego klienta i  rekomendacjami opartymi na naszym doświadczeniu.

 

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora DARSUN SOLAR.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze DARSUN SOLAR?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora