E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Hydro OZE

Hydro OZE to firma zajmująca się sprzedażą, doborem urządzeń a także instalacją inteligentnych systemów grzewczych z wykorzystaniem Odnawialnych Źródeł Energii. Specjalnością  firmy są:

pompy ciepła,

fotowoltaika,

kolektory słoneczne,

wentylacja mechaniczna i rekuperacja,

odkurzacze centralne

 i szereg innych instalacji w których wykorzystywane są odnawialne źródła energii.

O Instalatorze 

Hydro OZE  oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dla Twojego domu i profesjonalnie wykonane usługi dotrzymując europejskich standardów. Dodatkową działalnością jest wykonywanie domowych instalacji elektrycznych do 1kV oraz organizacja i prowadzenie szkoleń z tematyki „Odnawialnych Źródeł Energi” i zastosowania urządzeń grzewczych w instalacjach C.O. Pomagają  również w sporządzeniu dokumentacji potrzebnej do złożenia w programach dofinansowujących instalacje OZE.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Firma Hydro OZE stawia przede wszystkim w każdym momencie współpracy na zadowolenie Klienta i na to aby klient mógł uczestniczyć w doborze proponowanych mu rozwiązań. Długoletnie doświadczenie w branży grzewczej i OZE pozwala firmie  na szczegółowe rozpoznanie potrzeb klienta i stworzenie indywidualnego systemu dla każdego domu. Doświadczenie Hydro OZE  to udokumentowane i przeprowadzone ponad 2400 godzin szkoleń od 2013 roku z „Odnawialnych Źródeł Energii” i „Zastosowania urządzeń grzewczych w instalacjach C.O.” ,prowadzenie szkoleń akredytowanych przygotowujących kursantów do egzaminu UDT z tematu „Słonecznych systemów grzewczych” a także spędzone dziesiątki godzin u inwestorów na budowach w celu doboru indywidualnych urządzeń do potrzeb klienta.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Hydro OZE.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Hydro OZE?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora