E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Pelsun

 Pelsun jest lubelską firmą oferującą ekologiczne rozwiązania, które przez długie lata przynoszą korzyść dla klientów, redukując ich koszty związane z zakupem energii elektrycznej dzięki własnej produkcji!

O Instalatorze 

Pelsun  realizuje instalacje od A do Z

Nie znasz się na fotowoltaice? Nie szkodzi! Specjaliści z Pelsun przybliżą Ci działanie instalacji fotowoltaicznej, zbadają potrzeby Twoje oraz Twojego budynku i zaproponują idealne rozwiązanie, następnie ich monterzy zadbają o profesjonalny montaż Twojej instalacji w odpowiednim dla Ciebie terminie. Pozostaje dokumentacja zgłoszeniowa, która również jest wykonywana przez firmę.

Jakość

Doświadczenie, znajomość rynku i udział w licznych szkoleniach sprawiają, że wykonywane przez Pelsun instalacje są zaprojektowane i zrealizowane w sposób umożliwiający im pracę przez długie lata!

W Pelsun kontakt z klientem nie kończy się na ostatniej płatności! Zapewniają stałą opiekę serwisową i gwarancyjną oraz służą pomocą przez cały okres użytkowania instalacji.

Finansowanie oraz Dofinansowanie

Pelsun współpracując  z bankami jest w stanie zaoferować swoim klientom preferencyjne warunki finansowania części lub całości kosztu instalacji.

Firma jest na bieżąco z wszelkiego rodzaju formami pozyskania środków dofinansowujących wykonanie Twojej instalacji. Specjaliści pomogą uzyskać Tobie takie wsparcie!

Co wyróżnia tego Instalatora?

Pelsun współpracuje z czołowymi światowymi producentami modułów, falowników, konstrukcji oraz pozostałego osprzętu instalacyjnego. Oferują sprawdzone rozwiązania w atrakcyjnych cenach!

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Pelsun.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Pelsun ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora