E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Solsystem

Solsystem tworzy  zgrany zespół ludzi z pasją, którzy są zafascynowani innowacyjnymi technologiami.  Specjaliści Solsystem posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i instalowaniu systemów fotowoltaicznych. Realizacje są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów określonych na podstawie szczegółowych audytów. Realizują  specjalistyczne projekty dla firm w oparciu o postawione wymagania techniczne, specyfikę działania oraz możliwości umiejscowienia instalacji. Starają się odpowiedzieć na każde pytanie związane z tematyką oraz zaprojektować instalację dostosowaną bezpośrednio dla Ciebie.

O Instalatorze 

W ramach usług  specjaliści z Solsystem najpierw wykonują  audyt, a następnie projektują system, który spełnia wymagania indywidualne danego Klienta. Dlatego usługi firmy  obejmują również firmy, dla których Solsystem jest  w stanie wykonać specjalistyczne panele fotowoltaiczne i słoneczne, dostosowane do miejsca i konkretnych wymogów danej spółki, takich jak możliwości techniczne oraz umiejscowienie.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Czynników wpływających na duże zainteresowanie fotowoltaiką jest wiele. Wpływ na ten fakt mają zalety płynące z instalacji fotowoltaicznej. Solsystem  przedstawia Państwu kilka najistotniejszych z nich:

  1. Odnawialna energia. Instalacja fotowoltaiczna nie ingeruje w żaden sposób w środowisko naturalne. Ogniwa fotowoltaiczne wykonywane są z krzemu, którego zasoby są naprawdę duże.

  2. Łatwość obsługi systemu. Instalacja fotowoltaiczna jest praktycznie bezobsługowa, przez co jej eksploatacja nie wymaga żadnego wysiłku, jak i dodatkowych środków.

  3. Długoterminowa inwestycja. Inwestując w instalację fotowoltaiczną możemy cieszyć się niemal darmową energią elektryczną przez długie lata. Okres żywotności paneli słonecznych to minimum 25 lat.

  4. Niezależność energetyczna. Decydując się na instalację fotowoltaiczną jesteśmy, można powiedzieć niezależni energetycznie. Oznacza to, że nie musimy przejmować się rosnącymi cenami prądu, za który w dzisiejszych czasach trzeba płacić coraz więcej.

  5. Szybki montaż. Na zamontowanie instalacji potrzebnych jest kilku dni. Należy zwrócić uwagę, że panele fotowoltaiczne można montować zarówno na dachu, jak i na gruncie. Jeżeli zdecydujemy się na zamontowanie paneli słonecznych na dachu zużyjemy miejsce, które w żaden inny sposób byśmy nie wykorzystali.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji
Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Solsystem ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Solsystem.

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora