E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Zielona Energia

Zielona Energia jest grupą ambitnych ludzi z doświadczeniem w branży fotowoltaicznej oraz na rynku OZE. W pracy kierują się indywidualnym podejściem do Klienta oraz swoją wiedzą w doborze odpowiednich produktów. Tylko w 2020 wykonali 700 instalacji u Klientów, a efekty ich pracy łatwo zweryfikować po ocenach zadowolonych Klientów. Zespół Zielona Energia tworzą specjaliści w instalacji i doborze paneli słonecznych.

O Instalatorze 

Zielona Energia dobiera projekt pod indywidualne potrzeby i możliwości finansowe. Przygotowują kosztorysy oraz tworzą szczegółowe projekty techniczne, aby Klient od samego początku wiedział, jak będzie wyglądała instalacja. W sposób kompleksowy montują instalację paneli słonecznych oraz tworzą uziemienia i podłączają instalację PV do instalacji domowej. Zajmują się również przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do szybkiego podłączenia instalacji do sieci elektroenergetycznej. Gwarantują  indywidualne podejście do każdego Klienta, kompleksowość rozwiązań, szybkość w działaniu oraz wysokiej jakości sprzęt od stałych dostawców. Stanowią przeciwwagę dla dużej ilości firm bazującej na szybkiej sprzedaży.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Zielona Energia  gwarantuje indywidualne „ludzkie” podejście do każdego klienta, kompleksowość rozwiązań, szybkość w działaniu (całość procesu w 3 dni) oraz najlepszy sprzęt od  stałych dostawców.

Celem Zielona Energia  w bliższej perspektywie jest promocja OZE na rynkach lokalnych i regionalnych poprzez tworzenie i montaż instalacji u klientów indywidualnych, również we współpracy z lokalnymi ośrodkami władzy samorządowej.  Firma wierzy, że montaż paneli słonecznych wpłynie na komfort mieszkańców oraz na kondycję środowiska.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Zielona Energia .

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Zielona Energia?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora