E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora InnoDOM

InnoDOM  oferuje nowoczesne systemy grzewcze i fotowoltaiczne.

O Instalatorze 

Oferta  InnoDom:

Fotowoltaika

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Służą fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadają  również korzystne finansowanie.

Folie grzewcze

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służyą  fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponują  również bardzo korzystne finansowanie – zapraszają zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych.

Kotły Anodowe

Kotły elektrodowe do ogrzewania od InnoDom to wydajne urządzenia firmy Red Dragon, renomowanego producenta docenianego za jakość oraz wytrzymałość wykonywanych produktów. Są one odpowiednim rozwiązaniem do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, mieszkań lub lokali komercyjnych. Eksperci InnoDom zalecają również połączenie zasilania elektrycznego z fotowoltaiką, co znacznie obniży koszty eksploatacyjne systemu.

Ogrzewanie elektryczne

Firma InnoDom zajmuje się projektowaniem i przygotowywaniem instalacji grzewczych już od wielu lat. Ich realizacje cieszą się sporą popularnością, a klienci chętnie polecają ich dalej. Przez cały okres działalności zebrali ogromne doświadczenie, które wykorzystują, aby świadczyć najwyższej jakości usługi dla klientów. Zależy im na tym, aby każdy, kto  zdecyduje się skorzystać z  oferty, był w pełni zadowolony.

Kable Grzewcze

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji kabli grzejnych. Służą fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadają również korzystne finansowanie.

Co wyróżnia Instalatora InnoDom?

–  Są odpowiedzialni i sumienni

Oferują wyroby znanych i cenionych producentów

Zlecenia wykonują  z dużym zaangażowaniem

Prace kończą  terminowo, zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie

Wszystkich swoich Klientów traktują w indywidualny sposób, służąc pełnym wsparciem

Zatrudniają dobrych fachowców, którzy posiadają potrzebną wiedzę

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora InnoDOM Krzysztof Żądeł.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze InnoDOM Krzysztof Żądeł?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora