E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora ALSEVA Innowacje

Firma świadczy wysoko merytoryczne i specjalistyczne usługi w zakresie doradztwa, przygotowania oraz realizacji nowoczesnych inwestycji dla sektora elektroenergetycznego. Wspiera rozwój energetyki słonecznej poprzez kompleksowe projektowanie i wykonawstwo wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych (PV) z zastosowaniem najwyższej klasy podzespołów renomowanych marek. Dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą posiadającą bogate doświadczenie zawodowe w branży OZE.

O Instalatorze 

ALSEVA Innowacje jest  grupą wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, której priorytetem jest wykorzystanie lokalnie dostępnych zasobów energetycznych oraz rozwój nowoczesnych, niskoemisyjnych technologii. Zajmują  się realizacją inwestycji od A do Z.

Co wyróżnia tego Instalatora?

ALSEVA Innowacje  wykonuje  projekty wielkopowierzchniowych elektrowni PV, prowadzi  cały proces administracyjny, oferuje  wykonawstwo i kompleksową obsługę inwestycji na terenie całego kraju. Wspieramy na każdym etapie inwestycji zapewniając pełen profesjonalizm.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora ALSEVA,

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze ALSEVA?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora