E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Archigon Sp. z o.o.

Archigon Sp. z o. o. to wywodząca się z Tarnowa w Małopolsce firma, stworzona w oparciu o wiedzę i doświadczenie właścicieli oraz pracowników, którzy systematycznie od 2009 roku poszerzają swoją wiedzę w dziedzinie specjalistycznej energetyki i dostarczają wysokiej jakości usługi związane z energią odnawialną. Kierując się innowacjami technologicznymi, Archigon Sp. z o.o. stale poszerza ofertę produktową i z powodzeniem realizuje projekty instalacji fotowoltaicznych dla domów i instalacji fotowoltaicznych dla firm dla każdego typu dachu i gruntu oraz wymagające inwestycje dotyczące farm fotowoltaicznych.

O Instalatorze 

Archigon Sp. z o.o. montuje elektrownie słoneczne wszędzie tam, gdzie potrzebują tego Klienci. Bezkompromisowo działają na najlepszych i sprawdzonych na tysiącach instalacji fotowoltaicznych komponentach, wchodzących w skład zestawu fotowoltaicznego, które dzięki dużej skali zakupowej możemy zaoferować Ci w najbardziej atrakcyjnych cenach. 

Co wyróżnia tego Instalatora?

Jako nieliczni wykonują całość prac projektowych, budowlanych, instalacyjnych, elektrycznych i rozruchowych zgodnie z międzynarodowymi standardami. Zapewniają dalsze wsparcie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W Archigon Sp. z o.o.  stawiają na jakość wykonania i indywidualne podejście do każdego Partnera – indywidualnego czy biznesowego.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Archigon.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Archigon?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora