E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora ECO-TECHNIKA

Firma ECO-TECHNIKA  powstała w 2007 roku. Podstawową jej działalnością była realizacja projektów z zakresu wentylacji i klimatyzacji na powierzchniach wielkogabarytowych. Od 2008 roku rozwijana jest działalność firmy związana z OZE. Pierwszą instalacją z pompą ciepła w technologii bezpośredniego odparowania wykonano przy wykorzystaniu produktów marki Sofath. Od tego czasu zespół stale poszerza wiedzę z zakresu montażu instalacji pompy ciepła z powietrznym oraz gruntowym wymiennikiem ciepła.

W roku 2012 firma wprowadziła do swojej oferty instalacje fotowoltaiczne, które każdego roku zyskują coraz większą popularność. Niesłabnącym zainteresowaniem klientów cieszy się połączenie instalacji ogrzewania z pompą ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej – rozwiązanie wysoce energooszczędne.

O Instalatorze 

Misją ECO-TECHNIKA  jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, poprzez oferowanie najwyższej jakości usług i produktów. Najważniejsze dla firmy jest dążenie do poprawy komfortu i jakości życia poprzez popularyzację odnawialnych źródeł energii .

ECO-TECHNIKA   chce być uznanym specjalistą w dziedzinie nowoczesnych instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii. Stopniowe zwiększenie udziału ekologicznych rozwiązań w zakresie instalacji ogrzewania,  wentylacji oraz produkcji energii elektrycznej.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Jakość

Najwyższa jakość i zadowolenie klienta są dla ECO-TECHNIKA najważniejsze. Ich realizacje wykonują z dbałością o każdy element instalacji, wybierając optymalne rozwiązania spełniające indywidualne oczekiwania każdego klienta. Wiedzą też, że ostateczna jakość usług wynika z jakości i niezawodności ich dostawców.

Doświadczenie

Zdobyte podczas wieloletniej pracy powoduje, że ECO-TECHNIKA jest w stanie rozwiązać każdy problem na wszystkich etapach współpracy. Firma posiada niezbędne uprawnienia oraz przynależy do Małopolskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Relacje

Powodzenie każdej inwestycji wymaga właściwej komunikacji między inwestorem a wykonawcą, dlatego ECO-TECHNIKA dba o kontakt z klientem na wszystkich etapach współpracy. Podczas wstępnej wyceny wykonania zlecenia, w trakcie jego realizacji, a także po uruchomieniu instalacji.

Odpowiedzialność

Proponowane przez ECO-TECHNIKA rozwiązania to instalacje zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Gwarantują bezpieczeństwo oraz niezawodność ich użytkowania. Zapewniają  zatem wsparcie swoich doradców również po zrealizowaniu zlecenia.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Ec0-Technika.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Eco-Technika ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora