E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Eko Energia Fotowoltaika Kraków

Eko Energia Fotowoltaika Kraków jest krakowską firmą wyspecjalizowaną w dostarczaniu nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych dla domów i firm.

Zajmują  się kompleksową obsługą inwestycji, a w wykonywanych przez nich  instalacjach wykorzystują  renomowany sprzęt od sprawdzonych dostawców.

Zapewniają  pełne wsparcie na każdym etapie: od doboru podzespołów, poprzez dostarczenie i montaż instalacji fotowoltaicznej, na pomocy w pozyskaniu finansowania i załatwieniu niezbędnych formalności kończąc.

O Instalatorze 

Eko Energia Kraków Fotowoltaika ich największe atuty.

Własne ekipy

Posiadają  własny zespół, doświadczonych, a przede wszystkim – fachowych monterów. To oni są gwarancją, że Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie pracowała długo i efektywnie.
 
 – Partnerskie podejście

Firma jest  z Tobą na każdym etapie – przed, w trakcie, jak i długo po zakończeniu inwestycji. Zawsze możesz liczyć na ich profesjonalną pomoc.
 
 – Wszechstronność

Poza doborem, transportem i montażem fotowoltaiki, zapewniają  Ci pełne wsparcie w pozyskaniu środków pieniężnych (kredyty i dotacje), jak i załatwieniu wszystkich formalności (zgłoszenie do operatora sieci czy Rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń p.poż.).

Formy finansowania

Poza gwarancją producenta, otrzymasz dodatkowe 5 lat gwarancji na montaż (z możliwością przedłużenia do 10), a także ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych w firmie InterRisk.
 
 Co wyróżnia tego Instalatora?

Eko Energia Fotowoltaika Kraków zapewnia technologię, która daje niezależność, ogranicza wydatki i wspiera ochronę środowiska

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Eko Energia Fotowoltaika Kraków.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Eko Energia Fotowoltaika Kraków?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora