E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora El-Sun

El-Sun  oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę instalacji fotowoltaicznych od doradztwa i projektu do dostawy i montażu.

O Instalatorze 

Pomyśl o własnej produkcji. Pomyśl o instalacji fotowoltaicznej. Pomyśl o przyszłości. Teraz. Teraz, gdy na moduły dostaniesz 3 000 zł. To realne pieniądze. Realna oszczędność. A w El-Sun  … pomagą we wszystkim. Od A do Z. Przygotują dla Ciebie bezpłatną wycenę instalacji. A później… zdecydujesz

Chłodzenie i grzanie – El-Sun  zna się na tym. Ty również? Jeśli nie, zadzwoń skontaktuj się z El-Sun -wszystko wytłumaczą . Zrozumiesz, że inwestycja w inteligentne klimatyzatory to dobry krok. W ofercie firma ma  sprzęt najwyższej jakości: Haier, Airwell LG, Hisense.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Firma El-Sun jest  producentem konstrukcji pod panele fotowoltaiczne. Obsługują firmy z całej Polski. I… tak, sami również zajmują się montażem instalacji. To jest właśnie odpowiedź na pytanie: “Dlaczego w El-Sun  jest taniej?”

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora El-Sun.

Adres Siedziby Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze El-Sun?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora