E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora FG ENERGY 

FG ENERGY to firma fotowoltaiczna, której misją jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie doradztwa, wykonania i sprzedaży instalacji fotowoltaicznych. Stawiają  na sprawdzone i ekologiczne rozwiązania, które przynoszą klientom niezależność energetyczną i są korzystne dla środowiska naturalnego.

O Instalatorze 

Firma fotowoltaiczna FG ENERGY to nowoczesne i sprawdzone rozwiązania fotowoltaiczne dla każdego, zawsze dopasowane do konkretnych potrzeb. Oferta FG ENERGY skierowana jest do klientów indywidualnych, biznesowych oraz do gospodarstw rolnych na terenie całej Polski. Dbają  o najwyższy standard usług, od doboru instalacji fotowoltaicznej, poprzez montaż systemu, aż po serwis i opiekę posprzedażową.

Dla FG ENERGY najważniejszy jest klient. Stawiają do jego dyspozycji doświadczony zespół specjalistów i praktyków, który wspiera inwestora na każdym etapie projektu. Szukają  najkorzystniejszych rozwiązań. Współpracują tylko ze sprawdzonymi dostawcami i producentami, dbając o to, by każdy element ich instalacji fotowoltaicznych charakteryzował się najwyższą jakością i niezawodnością. Stosują nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Ich systemy świetnie sprawdzają się, zaopatrując w energię domy jednorodzinne, gospodarstwa rolne i przedsiębiorstwa. Instalacje FG ENERGY zapewniają niezależność energetyczną i oszczędności, są też całkowicie bezpieczne dla środowiska.

Co wyróżnia tego Instalatora?

FG ENERGY  zawsze stawia na sprawdzone i ekologiczne rozwiązania.

Jest prężnie rozwijającą się firmą o kapitale zakładowym 1500 000,00 złotych. Ich głównym atutem są pracownicy – zespół profesjonalistów i praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży.
FG ENERGY  wyróżnia stosowanie najnowocześniejszych technologii oraz zmodernizowany park technologiczny.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora FG ENERGY.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze FG ENERGY?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora