E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Fotomont

Firma działa na terenie Województwa Małopolskiego z siedzibą w Tarnowie. Jednak usługi i instalacje wdraża również na terenie województwa dolnośląskiego. Lista miast, na terenie których działa, jest długa, dlatego warto się z nią zapoznać.
Specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, firmowych oraz rolników.
Prowadzi sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych, inwerterów solarnych oraz konstrukcji PV.

W tym artykule dowiesz się o:

Zapisz się do newslettera

Lokalizacja: Tarnów

Na rynku od roku: 2018

Pozytywne Napięcie: 5 /5

Krótki opis Instalatora Fotomont 

Czym tak naprawdę zajmuje się firma Fotomont, która działa w zakresie szeroko rozumianej fotowoltaiki? Czy chodzi tu tylko o tak zwane  panele słoneczne ?Odpowiedź jest o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać – firmy takie jak Fotomont zajmują się nie tylko samym wdrażaniem instalacji fotowoltaicznych, ale również szczegółowym projektem oraz ewentualnym serwisem instalacji. Mowa tu o ewentualnym serwisie, ponieważ instalacje fotowoltaiczne  są z reguły bezawaryjne i bezobsługowe. Stąd też serwis może być potrzebny wyłącznie w szczególnych i naprawdę sporadycznych sytuacjach. Wykwalifikowani pracownicy są z Klientami od początku planowania inwestycji nawet na długo po jej zakończeniu, dlatego też wszyscy muszą posiadać kompleksową wiedzę na temat przebiegu całego przedsięwzięcia oraz wszystkich jego etapów i wdrażanych w tym czasie rozwiązań. Wciąż podnoszą kwalifikacje, dlatego o jakość oferowanych przez nich usług mogą być Państwo spokojni.

O Instalatorze 

Specjalistyczna wiedza, którą posiada zespół Fotomont, obejmuje niemalże wszystkie zagadnienia z dziedziny fotowoltaiki. Dzięki temu dla Państwa potrzeb dobierają najlepsze ogniwa fotowoltaiczne , które znajdują się w całych instalacjach powstających pod czujnym okiem specjalistów branży. W związku z tym dostarczają  tylko najlepsze rozwiązania, które przynoszą najlepsze efekty i jak najwięcej oszczędności. Zdecydowanie się na fotowoltaikę to inwestycja na lata, która może ograniczyć rachunki za prąd nawet do 80%, dlatego tak ważne jest dobranie odpowiednich ogniw, które połączone w sprawne moduły fotowoltaiczna będą generowały zieloną energię dla Twojego domu lub firmy.  

 Dotatkowe usługi Fotomont to:

Pompy Ciepła

Elektryka

Klimatyzacje

Co wyróżnia tego Instalatora?

Fotomont  świadczy również usługi z zakresu serwisu. Warto jednak zauważyć, że sam serwis instalacji fotowoltaicznych   może być konieczny wyłącznie w naprawdę wyjątkowych sytuacjach. Instalacje fotowoltaiczne są bezawaryjne i bezobsługowe, dlatego też ich serwisowanie nie jest konieczne. Nierzadko producenci dają naprawdę długą gwarancję na efektywność prądotwórczą systemów – nawet do 25 lat! Do utrzymania gwarancji mogą być wymagane coroczne przeglądy serwisowe. W celu ustalenia zakresu oraz kosztów takiego przeglądu Fotomont zaprasza Klientów do  kontaktu.  

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Fotomont.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Fotomont?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora