E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Free-Energy 

Free-Energy jest firmą handlowo usługową działającą w branży energii odnawialnej. Powstali kilka lat temu, na bazie doświadczenia zebranego przy montażach instalacji i farm fotowoltaicznych w Niemczech, Belgii i Francji. Współpracują tylko ze sprawdzonymi producentami modułów fotowoltaicznych i inwerterów, gdyż wychodzą z założenia, że najistotniejszą rzeczą, jest bezawaryjność, maksymalna trwałość i jak największy uzysk zgromadzonej energii, oczywiście przy zachowaniu rozsądnej ceny.

O Instalatorze 

Zestawy fotowoltaiczne w Free-Energy opierają się na inwerterach Fronius, Solaredge,  Zeversolar oraz modułach fotowoltaicznych:Sharp, Brukbet- Solar, ML-Sysytem, Q-cells. Są to producenci sprawdzeni i najważniejsze, oferujący świetną jakość i gwarancję długoletniej pracy.

Free-Energy  wykonuje wiele skomplikowanych zleceń z branży odnawialnych źródeł energii. Specjalizują się głównie w fotowoltaice, gdyż uważają, że jest to najbardziej perspektywiczna gałąź OZE, charakteryzująca się bardzo szybkim zwrotem z poniesionej inwestycji.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Masz dom lub prowadzisz firmę? Produkuj własną energię i nie martw się wzrostem rachunków za energię elektryczną,ta inwestycja Ci się opłaci i zwróci w klika lat.

Postaw na sprawdzonych i doświadczonych instalatorów, postaw na Free-Energy .

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Free-Energy.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Free-Energy?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora