E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Globeco

Firma Globeco istnieje na rynku już ponad 20 lat. Uczestniczyli w początkach kształtowania się rynku Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Doskonale pamiętają pierwsze kroki i niepewność towarzyszącą klientom. Wielogodzinne rozmowy wyjaśniające zasady działania pomp ciepła, powątpiewanie i obawy czy ten nowy, drogi system się sprawdzi w warunkach codziennej eksploatacji, a szczególnie w mroźne zimy. Wielu z pierwszych producentów pomp ciepła i dystrybutorów, z którymi współpracowali i wspólnie zdobywali doświadczenie już nie istnieje, jednak nam wciąż udaje się utrzymać na rynku, rozwijać i wprowadzać na rynek najnowsze rozwiązania w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) i nowoczesnych technologii.

O Instalatorze

GLOBECO  zajmuje się instalacjami, dla których energia cieplna lub elektryczna pozyskiwana jest z odnawialnych źródeł energii. Wykonują kompleksowo (projektowanie, montaż, serwis) instalacje grzewcze, elektryczne zarówno w małych domach mieszkalnych, jak i dużych obiektach przemysłowych. Do tego celu stosują takie urządzenia jak pompy ciepła, kolektory i baterie słoneczne, siłownie wiatrowe, itp.

Zakres usług GLOBECO  obejmuje cały cykl inwestycyjny budowy energooszczędnego obiektu lub jego część, tzn. projekt budowlany, dobór i sprzedaż materiałów spełniających normy energooszczędności, wybudowanie obiektu, projektowanie instalacji grzewczych i elektrycznych OZE, sprzedaż i montaż urządzeń OZE oraz usługi serwisowe i doradcze proponowanych systemów. Oferują tylko sprawdzone materiały i urządzenia oraz najlepsze marki, a współpracują z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku.

Co wyróżnia tego Instalatora?

GLOBECO świadczy również usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania oraz klimatyzacji z rekuperacją. Pomagają  w pozyskiwaniu źródeł finansowania inwestycji w instalację solarną. W oparciu o wieloletnie doświadczenie skutecznie uzyskają  dla Państwa zarówno wielomilionową dotację z Unii Europejskiej lub w ramach innych zewnętrznych mechanizmów finansowych, ale również dotacje lub preferencyjny kredyt z wykorzystaniem krajowych środków. Wiedzą jak i co zrobić, żeby inwestowanie w odnawialne źródła energii to był CZYSTY ZYSK.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Globeco.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Globeco?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora