E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora OGNIVOLT Sp. z o.o.  

OGNIVOLT Sp. z o.o.  to fotowoltaika i pompy ciepła dla firm, rolników, a także klientów indywidualnych.

Misja firmy

OGNIVOLT Sp. z o.o.  dostarcza wraz z montażem kompleksowe instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Pragną, aby ta technologia była dostępna dla każdego gospodarstwa domowego, a także, małej, średniej lub dużej firmy, czy rolnika. Chcą, aby nasze dzieci oddychały czystym powietrzem.

O Instalatorze 

Wizja firmy

W OGNIVOLT Sp. z o.o.   wierzą, że przyszłość to energia ze słońca. W obliczu wyczerpującego się węgla, który zasila elektrownie w Polsce, bez wątpienia jedynym słuszny  i łatwo dostępnym rozwiązaniem jest energia prosto z natury. Technologia jest sprawdzona, i przede wszystkim bezpieczna dla naszych dzieci, a dzięki eko ratom może być dostępna dla każdej rodziny/firmy/rolnika.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Firma OGNIVOLT Sp. z o.o.  , jest w pełni odpowiedzialna za swoje słowa i czyny, dlatego jeśli deklarują się na dany termin, czy kwotę, to są za to odpowiedzialni. Dzięki podpisaniu umowy z klientem nie ma ukrytych kosztów w inwestycji, a także termin montażu jest niezmienny. Rozwój firmy, to ciągłe podnoszenie wiedzy poprzez różne szkolenia, a także podążanie za nowinkami na rynku fotowoltaicznym. Jakość firmy, to przede wszystkim instalacje fotowoltaiczne, które są zrobione w sposób zgodny ze sztuką budowlaną, czyli wystrzegając się błędów takich jak: wystające kable, brak ochrony zabezpieczającej, porysowana dachówka, nieoryginalne wtyczki MC4 itp. Satysfakcja, to bardzo ważna wartość, ponieważ zarówno zadowolenie pracowników z wykonanej pracy, jak i klienta z zaoferowanych usług jest dla OGNIVOLT Sp. z o.o.   priorytetem.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora OGNIVOLT Sp. z o.o.   

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze OGNIVOLT Sp. z o.o. ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora