E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

PVTEC Polska Sp. z o. o.

Firma z Województwa Małopolskiego z siedzibą w Ostrowie k. Tarnowa. Działa na terenie województw małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i śląskiego.
Specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, firmowych oraz rolników.
Prowadzi sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych, inwerterów solarnych oraz konstrukcji PV.

W tym artykule dowiesz się o:

Zapisz się do newslettera

Lokalizacja: Ostrów k. Tarnowa

Na rynku od roku: 2010

Pozytywne Napięcie: 5 /5

Krótki opis Instalatora PVTEC 

PVTEC  jest firmą rodzinną, która od 2010 roku dostarcza wysokiej jakości usługi w zakresie sprzedaży i montażu urządzeń fotowoltaicznych na dachach budynków oraz gruncie. Zaufało im  już ponad 7 000 klientów indywidualnych oraz kilkanaście firm i instytucji, dla których wykonali  projekty i montaż instalacji o mocach od 3 kW do 2 MW.

O Instalatorze 

Misją firmy PVTEC jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług fotowoltaicznych oraz promowanie rozwoju zielonej energii w Polsce.

Stanowią  zgrany zespół specjalistów, a o fotowoltaice wiedzą wszystko.  Oferowane przez nich  rozwiązania w pełni odpowiadają potrzebom Klientów oraz gwarantują im maksymalny zwrot inwestycji w możliwie krótkim czasie.

Działają  na rynku zielonej energii już od ponad 11 lat, dzięki czemu świetnie znają  branżę fotowoltaiczną w Polsce, zarówno od strony technicznej, jak i prawnej.

Oferują  nie tylko sprzedaż i montaż urządzeń fotowoltaicznych, ale także ciekawe rozwiązania projektowe oraz fachowe doradztwo.

Co wyróżnia tego Instalatora?

PVTEC  wyróżnia solidność, duże doświadczenie i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Niewątpliwie są to atuty doceniane przez Klientów. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie na temat usług firmy PVTEC Tarnów.

Dysponują 10 grupami montażowymi oraz zapleczem logistycznym, co pozwala im sprawnie realizować zlecenia montażu, a także sprzedawać urządzenia OZE niezależnym instalatorom. Oprócz paneli fotowoltaicznych renomowanych producentów, oferują również magazyny energii oraz ładowarki do samochodów elektrycznych.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora PVTEC Polska.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze PVTEC Polska?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora