E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora SKOMAT

Firma SKOMAT świadczy usługi z zakresu doradztwa, sprzedaży, montażu i serwisu systemów fotowoltaicznych na terenie Krakowa i Małopolski. Zajmuje się kompleksowym prowadzeniem procesu inwestycyjnego, począwszy od doboru mocy instalacji, po zgłaszanie funkcjonującej już instalacji do zakładu energetycznego.

O Instalatorze 

Każde zlecenie SKOMAT traktuje  indywidualnie – dobiera tak składowe instalacji, aby Państwa korzyści były maksymalizowane. Wiedzę o fotowoltaice zdobywali przez lata. Pierwsze panele fotowoltaiczne zamontowali  10 lat temu. W przypadku montażu posiłkują  się tylko własnymi ekipami monterskimi, które spełniają szereg kryteriów. Każdy instalator został wyszkolony w firmie i posiada niezbędne kwalifikacje oraz certyfikaty. Posiadają  ubezpieczanie OC oraz długą listę zaprojektowanych, zrealizowanych oraz zgłoszonych instalacji.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Klienci  SKOMAT cenią ich za kompleksową obsługę, która obejmuje dobranie instalacji, montaż, zgłoszenie do OSD oraz uzyskanie dofinansowania, przez co klient nie musi wykonywać żadnych dodatkowych działań z wyjątkiem podpisania pełnomocnictwa.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora SKOMAT.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze SKOMAT ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora