E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Solarbit

Solarbit posiada wiedzę zdobywaną od najlepszych w kraju, wymagane uprawnienia, w tym certyfikat UDT autoryzowanego instalatora OZE w zakresie wykonywania instalacji fotowoltaicznych, oraz pracowników ze szkoleniami i kilkuletnim doświadczeniem na wymagającym rynku niemieckim. W firmie  są  bardzo elastyczni w podejściu do klienta, i zawsze zależy im przede wszystkim na tym, aby to on był  zadowolony ze współpracy z Solarbit.

O Instalatorze 

Podczas wykonywania instalacji na pierwszym miejscu Solarbit stawia prawidłowość jej wykonania, tak aby zapewnić bezpieczną i bezawaryjną pracę przez cały okres jej użytkowania. Dbają o prawidłowe rozmieszczenie modułów na dachu, a inwertera w miejscu jego montażu, zgodnie z wytycznymi producentów w tym zakresie. Wszystko jest tu przemyślane, uzgodnione z inwestorem. Bardzo wysoko w ich priorytetach jest też estetyka wykonania. Instalacje Solarbit  są dopracowane w drobnych detalach, pracę wykonują sprawnie, ale nie bardzo szybko, nie w pośpiechu. Nadzór nad wykonaniem prac na budowie sprawuje bezpośrednio właściciel firmy, który jest też odpowiedzialny za wykonanie części elektrycznej instalacji, oraz jej konfigurację i uruchomienie.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Solarbit ma krótkie terminy wykonania, instalacje wykonują  na dobrych i bardzo dobrych podzespołach, i nigdy nie zostawiają  inwestora samego w razie pytań, czy innych problemów. 

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Solarbit.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Solarbit?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora