E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Solaris Energy

Solaris Energy to firma stworzona przez specjalistów w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych oraz przedsiębiorstw. Dzięki nim szybko, sprawnie i z gwarancją będą Państwo posiadaczami własnej elektrowni słonecznej, która zapewni bezpieczeństwo energetyczne oraz wypracuje zyski.

O Instalatorze 

Doświadczenie Solaris Energy w realizacji różnych projektów – zarówno małych jak i dużych sprawia, że mogą zapewnić najwyższy poziom obsługi od procesu projektowania po uruchomienie instalacji.

Realizują projekty dla pojedynczych gospodarstw domowych, a także dużych przedsiębiorstw. Solaris Energy jest w stanie podjąć się wykonania nawet najbardziej skomplikowanych rozwiązań dzięki fachowej kadrze pracowników, którzy nie tylko dysponują olbrzymią wiedzą, ale także są pasjonatami odnawialnych źródeł energii.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Solaris Energy zależy na proponowaniu Państwu tylko takich rozwiązań, które będą ekologiczne, oszczędne i nowoczesne. Wykorzystując przy tym wyłącznie produkty wysokiej klasy.

Solaris Energy jest  jedną z niewielu firm w Polsce stosującą panele fotowoltaiczne w technologii MWT (Metal Wrap Through).

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Solaris Energy.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Solaris Energy?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora