E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora SolProgres

Firmę SolProgres tworzą ludzie, którzy od lat zajmują się tematyką energii słonecznej. To fachowcy dla których praca jest  jednocześnie pasją co sprawia, że realizacja każdego nowego projektu przynosi im ogromną satysfakcję. Współpracują z wiodącymi ośrodkami naukowymi w związku z czym wdrażają najnowsze, ale równocześnie sprawdzone technologie.

O Instalatorze 

SolProgres kieruje się zasadą, że każdy klient jest jednakowo ważny. Niezależnie czy rozmawiają o wielkiej farmie fotowoltaicznej oczy o małej domowej instalacji oferują swoje pełne zaangażowanie w realizację projektu. W swojej działalności kierują się filozofią, wedle której powodzenie i sukces ekonomiczny klientów przekłada się w znacznej mierze na sukces firmy i jej pracowników.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Jak wskazuje nazwa firmy (Sol- Słońce, Progres- Postęp) urzeczywistniają misję słonecznego postępu. Technologia na świecie postępuje w zawrotnym tempie a wraz z nią zmieniają się sposoby pozyskiwania energii, której zużywamy coraz więcej.

W trosce o nasze dzieci i otaczającą nas przyrodę SolProgres marzy się aby na dachu każdego polskiego domu, firmy, galerii handlowej, gospodarstw rolnych itp. znajdowała się mała elektrownia słoneczna produkująca ekologiczną energię. Nadszedł czas kiedy polskie prawo sprzyja tej idei a jednocześnie budowa własnej instalacji słonecznej jest dla nas źródłem oszczędności i zysków finansowych. Słońce nie wystawia rachunku.

SolProgres wierzy , że urzeczywistni swoją wizję nowoczesnej i ekologicznej Polski oraz niezależnego od stale rosnących cen energii obywatela.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora SolProgres.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze SolProgres?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora