E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora SOLSUM sp. z o.o.

SOLSUM sp. z o.o. jest wiodącą Polską firmą z ponad 9 letnim doświadczeniem w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych/magazynów energii. Działają na obszarze całej Polski. W ich  port folio jest już ponad 1000 zamontowanych i uruchomionych elektrowni fotowoltaicznych na terenie Polski.

O Instalatorze 

Obszary specjalizacji SOLSUM sp. z o.o. :

Instalacje fotowoltaiczne – dla potrzeb domowych, dla firm oraz instytucji samorządowych. Firma skupia się na indywidualnym podejściu i zaproponowaniu najlepszej, jakości komponentów dopasowanych do danej inwestycji.

Magazynowanie energii – zaprojektowanie i montaż największego magazynu energii w Polsce w technologii litowo-jonowej połączony z farmą 200kWp a także kilkanaście innowacyjnych systemów magazynowania zamontowanych w całej Polsce

Elektromobilność – SOLSUM sp. z o.o. ma  za sobą montaż pierwszych domowych stacji ładowania samochodów elektrycznych (EV) w Polsce, posiadają  kilka samochodów w 100% elektrycznych w ich  flocie, które na co dzień testują, już ponad 400 tys. przejechanych kilometrów autami elektrycznymi.

Pompy ciepła – dla zastosowań domowych, zapewniające najwyższe parametry wydajnościowe

Smart City – firma posiada rozwiązania zapewniające niezależność energetyczną i zasilanie energią odnawialną dla wsi i miast

Działalność edukacyjna – ponad 2000 osób przeszkolonych w zakresie energetyki odnawialnej, współpraca z jednostkami badawczymi

Co wyróżnia tego Instalatora SOLSUM sp. z o.o. ?

– Tylko oryginalne produkty markowych producentów: norweskich, niemieckich, austriackich i szwajcarskich z naciskiem na jakość i zapewnienie wydajnej pracy instalacji przez min. 25 lat

– Największe w Polsce doświadczenie z projektami off-grid i ponad 8 letnie doświadczenie z systemami on-grid

– Innowacyjność

– Akademia SOLSUM – przekazywanie specjalistycznej wiedzy od 2012r.

– Obszar działania – cała Polska

Siedziba SOLSUM – w 100% niezależny energetycznie budynek biurowo-produkcyjny oraz laboratorium badawcze. Obiekt w całości zasilany odnawialnymi źródłami energii wraz z systemem magazynowania w technologii litowo-jonowej.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora SOLSUM.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze SOLSUM?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora