E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora SPECSUN

SPECSUN  jest  firmą działającą przede wszystkim na rynku lokalnym. I chociaż wydaje się, że to nic szczególnego, to jednak ich zaangażowanie i determinacja w realizacji oraz docenione przez klientów stuprocentowe “wejście” w sprawę, utwierdza SPECSUN  w przekonaniu, że warto działać lokalnie. Powód jest prosty – oczywiście każda działalność gospodarcza ma za zadanie generować zysk – tak dla nich  nie jest to najważniejsze. Kierują  się zasadą: wszystko dla klienta.

O Instalatorze 

Doświadczenie SPECSUN w pozyskiwaniu dotacji oraz prowadzeniu spraw Klientów tak, aby wykorzystać maksimum dotacji nieustannie obliguje ich do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz poszerzania wiedzy. Pomagają  zaprojektować instalacje, pomagają  pozyskać dotację, przedstawiają  szczegółową i bardzo dopracowaną i wyczerpującą ofertę, a co najważniejsze – nie są nachalni. Nie namawiają, nie pośpieszają . To Ty podejmujesz decyzję. SPECSUN ją szanuje. Firma daje  Ci jedynie wybór.

W przekonaniu SPECSUN każdy może być producentem energii elektrycznej. Ich oferta składa się głównie z takich rozwiązań, które pozwalają w stosunkowo łatwy sposób stać się częścią tego ekosystemu. Skupiają  się przede wszystkim na:

projektowaniu systemów fotowoltaiki dla każdego budynku

doborze rozwiązań projektowych dla już wybudowanych i nowopowstających budowli

montażu instalacji fotowoltaicznej

doradztwie w zakresie opłacalności zastosowania fotowoltaiki

szkoleniach użytkowników

wdrażaniu rozwiązań i optymalizacji kosztów inwestycji

Co wyróżnia tego Instalatora?

Mówiąc ogólnie – SPECSUN  skupia się na dostarczeniu kompleksowego rozwiązania i wsparcia na każdym etapie inwestycji, od projektu, poprzez pomoc w pozyskaniu środków, montażu z włączeniem do sieci energetycznej a na szkoleniu skończywszy. Wspierają swoich klientów nawet po zakończeniu prac. Dają wieloletnią gwarancje. I najważniejsze – stosują produkty uznanych firm w branży, do których sami mają przekonanie. W ten sposób nie martwią się  o poprawną pracę każdego elementu.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora SPECSUN.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze SPECSUN?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora