E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Zielona Firma

Zielona Firma powstała w 2009 roku w odpowiedzi na rozwijający się w Polsce rynek Odnawialnych Źródeł Energii. Są specjalistami w dostarczaniu wysokiej klasy instalacji fotowoltaicznych. Zielona Firma to ogólnopolska marka z dużym doświadczeniem i długim stażem w branży. Stawiają przede wszystkim na jakość i niezawodność, zarówno jeśli chodzi o stosowane podzespoły jak i usługę montażu. Oferowane przez nich systemy fotowoltaiczne są efektem indywidualnych projektów, popartych głęboką analizą i dokładnymi obliczeniami.

O Instalatorze 

W zakresie instalacji fotowoltaicznych Zielona Firma oferuje kompleksową realizację inwestycji, począwszy od wykonania audytu i prac projektowych, przez dobór odpowiednich komponentów, pomoc w uzyskaniu dofinansowania, po prace montażowe i obsługę serwisowo-gwarancyjną. Filozofia firmy  to dopasowanie do potrzeb Klienta i zapewnienie specjalistycznej obsługi, misją jest dostarczanie nowoczesnych i zarazem ekologicznych rozwiązań do produkcji prądu, ich produkty pozwalają obniżyć koszty energii elektrycznej, równocześnie chroniąc nasze środowisko.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Zielona Firma zajmuje się realizacją mikro, małych i dużych elektrowni fotowoltaicznych– sprzedażą, montażem i serwisem instalacji. Ich wszechstronność oraz to, że są dystrybutorem wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych i falowników, pozwalają im realizować najbardziej wymagające projekty i powodują, że są specjalistami w dostarczaniu ekologicznych rozwiązań do produkcji prądu.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Zielona Firma.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Zielona Firma?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora