E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora AVM Engeeenring  

Z branżą OZE  firma AVM Engeeenring  jest związana od samego początku, gdy w 2001 roku pojawiły się pierwsze urządzenia wykorzystujące energie ze źródeł odnawialnych. Przez przeszło 20 lat towarzyszyli rozwojowi systemów i urządzeń OZE, pracowali z różnymi technologiami i sprawdzili zastosowanie różnych rozwiązań. W tym czasie realizowali także duże projekty deweloperskie, doskonaląc się w zakresie szeroko pojętego budownictwa.

Dzięki temu dziś nie tylko doskonale znają obie te branże, ale także doskonale je ze sobą łączą , oferując swoim klientom kompleksową i przemyślaną usługę, opartą na swoim wieloletnim doświadczeniu i doskonałej znajomości obu tych branż.

O Instalatorze 

Pracownicy AVM Engeenering to osoby o ogromnym doświadczeniu i wiedzy, stale rozwijający się i uzupełniający swoją wiedzę. Znajomość branży budowlanej i stosowanych na przełomie ostatnich 20 lat technik budowlanych oraz materiałów, pozwala na świadomy i dostosowany do faktycznych warunków budynku dobór urządzeń grzewczych czy też paneli fotowoltaicznych, które dzięki temu spełnią swoją rolę.

Każda inwestycja, bez względu na jej wymiar jest zawsze dokładnie zaplanowana i przemyślana. Pracuje nad nią zarówno ich  doradca, który przeprowadza audyt energetyczny budynku i wywiad z klientem, w celu poznania oczekiwań klienta, a następnie kierownik działu montażu, jak i Prezes firmy, który dobiera optymalne rozwiązania technologiczne.

AVM Engeenering  zależy, aby ich  usługa przełożyła się na realne korzyści dla klienta, dlatego nie tylko montują  urządzenia, ale także, gdy jest taka potrzeba przeprowadzają modernizację izolacji całego budynku.

AVM Engeeenring to odpowiedź na wyzwania, jakie generuje współczesny kryzys energetyczny, a także stale pogłębiająca się destrukcja środowiska naturalnego i zanieczyszczenia powietrza oraz wody.

Jakie korzyści z Instalatorem  AVM Engeeenring ?

Bezpłatna energia i tanie ogrzewanie

Gwarancja trwałości na lata.

Niższe rachunki.

Oszczędności

Wielofunkcyjne systemy i urządzenia

Lepszy komfort życia.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora AVM Engeeenring.

.
Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze AVM Engeeenring?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora