fbpx
loader

Krótki opis Instalatora Energypack

Energypack to firma założona w 2016 r., zajmująca się systemami odnawialnych źródeł energii. Swoim Klientom oferuje  kompleksową usługę, zaczynając od projektu wykonawczego, poprzez pomoc w znalezieniu zewnętrznego finansowania, aż po wykonanie montażu oraz zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Odnawialne źródła energii to ich pasja, a produkty, które proponują  Klientom, są przez nich starannie wyselekcjonowane pod względem jakości, dzięki czemu montowane instalacje fotowoltaiczne będą efektywnie działać przez wiele lat.

O Instalatorze 

Zespół Energypack składa się z wykwalifikowanej kadry projektowej. Dzięki temu mają Państwo pewność, że instalacja została zaprojektowana w oparciu o najwyższe standardy. Energypack  zapewnia kompleksową obsługę klienta poprzez zgłoszenie do OSD oraz pomoc lub zgłoszenie w imieniu klienta wniosków o dostępne dofinansowania. (Mój Prąd, Moje Ciepłe, Czyste powietrze).

Dzięki własnej ekipie montażowej Energypack ma pełną kontrolę nad jakością montowanych przez nich instalacji fotowoltaicznych, a Klienci nie muszą się martwić o serwis instalacji. Takie rozwiązanie umożliwia także bezproblemową rozbudowę instalacji w przyszłości na życzenie Klienta. Zespół posiada uprawnienia do pracy z instalacjami elektrycznymi, szkolenia wysokościowe, a także certyfikacje kilku producentów podzespołów fotowoltaicznych, w tym certyfikat REC Group.

Co wyróżnia  Instalatora Energypack?

Bezpieczeństwo

Dzięki najwyższym standardom montażu zapewniają bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej

Jakość

Firma oferuje najwyższej jakości sprzęt: falowniki, moduły oraz co istotne konstrukcja (Novotegra, Corab, KENO, K2) jak również korzysta z oryginalnych złączek i kabli (Helukabel).

Obsługa

Zespół ekspertów poprowadzi Państwa przez wszystkie etapy zakupu oraz montażu instalacji fotowoltaicznej

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Energypack.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Energypack?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora