E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora IAM3

Firma IAM3 powstała by być najbardziej cenioną Firmą techniczno-konsultingową kreującą rozwiązania gwarantujące niezależność energetyczną swoim Klientom w Polsce

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz pasji pracowników tworzą rozwiązania, które pozwalają Klientom stać się wolnymi i niezależnymi od warunków panujących na rynku związanym z energetyką. Nieustannie poszukują i tworzą  produkty oparte o najnowsze technologie, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Proponowane przez nich  rozwiązania to nie tylko inwestycja w rachunki równe „0zł”, ale przede wszystkim inwestycja w lepszy, czystszy świat.

O Instalatorze 

IAM3 oferuje:

Systemy fotowoltaiczne

Zainwestuj w czystą energię z własnej nowoczesnej elektrowni słonecznej. To czym kierują  się przy doborze systemów fotowoltaicznych to przede wszystkim jakość, efektywność oraz funkcjonalność. Z doświadczenia widzą, że instalacje fotowoltaiczne wykonane tylko i wyłącznie z najlepszych komponentów mogą efektywnie działać przez 40 lat i dłużej.

Systemy Pomp Ciepła

 Oszczędź czas, pieniądze i środowisko. Bezobsługowość, wysoka wydajność i zerowa emisja trujących zanieczyszczeń w miejscu montażu pomp ciepła to to co decyduje, że proponowane przez IAM3 rozwiązania są cenione i pożądane przez Klientów. Dobiorą odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie oraz sprawdzą koszt jego użytkowania.

Systemy Hybrydowe

IAM3 kreują rozwiązania gwarantujące niezależność energetyczną swoim Klientom. Definicją niezależności w świecie energetyki dla IAM3 są rachunki, które niezależnie od uwarunkowań zewnętrznych będą wynosiły 0 zł.

Co wyróżnia tego Instalatora?

– Odpowiedzialność Społeczna

IAM3  jest  w pełni świadomi pozytywnego wpływu rozwiązań, które kreują  dla swoich Klientów, na otaczające nas środowisko naturalne, ludzi oraz całe społeczeństwo. IAM3 myśli  o przyszłych pokoleniach. By świat był lepszy i czystszy…

IAM3 to: bezemisyjność – niezależność – przyszłość.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora IAM3.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze IAM3?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora