E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora INOVATIV

INOVATIV działa na rynku odnawialnych źródeł energii od 2013 roku. Dostarczają  kompleksowe rozwiązania dla gospodarstw domowych oraz firm oparte o Fotowoltaikę, Magazynowanie Energii, Elektromobilność, Pompy Ciepła i Farmy Fotowoltaiczne. Działają przede wszystkim na Mazowszu,
bo zależy im na osobistym kontakcie i całościowej obsłudze, realizacji
i serwisie dla swoich  Klientów.

O Instalatorze 

Oferta INOVATIV

Fotowoltaika dla Domu

Dzięki energii ze słońca możemy zredukować nasze rachunki za prąd nawet o 90%.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi branży i systemów fotowoltaicznych, technologia wykorzystująca tę energię jest dostępna dla każdego z nas i oferuje to co dla nas najważniejsze:

– korzyść środowisku, a także zdrowiu domowników

– oszczędność i nawet dodatkowy zarobek

– niezależność od komercyjnych czy państwowych dostawców energii

Fotowoltaika dla Firm         

Chcesz zredukować koszty Twojej firmy?

Niezależnie od branży rosnące ceny prądu dotykają każdego przedsiębiorcy. 

Rozwiązanie – Własne źródło energii. Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną i ciesz się energią ze słońca dla Twojej Firmy i niezależnością od wciąż rosnących cen energii elektrycznej.

Fotowoltaika dla Rolnika

Zmodernizuj swoje gospodarstwo i oszczędź na rachunkach nawet o 90%. Fotowoltaika umożliwia nie tylko ekologiczne pozyskanie energii ale przede wszystkim zapewnia powstanie oszczędności, dzięki którym będziesz mógł/ mogła zmodernizować Twoje gospodarstwo.

Inwestycja w Fotowoltaikę uniezależni Cię ponadto od Komercyjnych i Państwowych dostawców energii, a może nawet pozwoli zarobić na energii (jeśli wyprodukuje jej nadmiar.).

Pompy Ciepła 

Pompy Ciepła to najbardziej ekologiczne z dostępnych obecnie form ogrzewania. 

Jeśli przed każdym sezonem grzewczym boisz się o swoje rachunki to dzięki Pompie ciepła zdecydowanie zaoszczędzisz na rachunkach. Jest to rozwiązanie praktycznie bezobsługowe i elektro oszczędne. Dodatkowo Pompy Ciepła są wydajne i zapewniają komfort termiczny nawet przy siarczystych mrozach. 

Jakby tego było mało stosowane przez ekipy INOVATIV Pompy firmy Alpha Innotec należą do jednych z najcichszych tego typu urządzeń co zapewnia Tobie jako ich użytkownikowi dodatkowy komfort. 

W Inovativ zapewnią Ci kompleksową usługę związaną z montażem Pomp Ciepła od planowania poprzez montaż i uruchomienie. 

Elektromobilność

Posiadasz auto elektryczne?
A może chciałbyś je mieć?
Boisz się, że auto rozładuje Ci się po drodze na ważne spotkanie? 

W Inovativ rozwiążą  Twój problem – Zainstalują stację ładowania dla Twojego auta, gdziekolwiek będziesz tego potrzebować, a ty będziesz się cieszyć tym ekologicznym środkiem transportu

Farmy Fotowoltaiczne

Farmy fotowoltaiczne to wydzielone obszary z instalacjami do zamiany energii słonecznej w energię elektryczną. Pomimo tego, że są najbardziej efektywne w słoneczne, bezchmurne dni to mają potencjał na zastąpienie dzisiejszych źródeł energii i zaspokojenie większości potrzeb energetycznych człowieka.

Elektrownie fotowoltaiczne to przyszłość światowej energetyki.  Dlatego też zachęcają potencjalnych inwestorów i przedsiębiorców do budowania farm fotowoltaicznych.

Serwis fotowoltaiki

Jest szereg działań, których wykonanie zaleca się w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia usterek instalacji PV, czy też wyeliminowania przerw w produkcji energii elektrycznej:

– Zaleca się inspekcję wizualną instalacji fotowoltaicznej po każdej intensywnej burzy, wichurze, gradobiciu – sprawdzenie zadziałania zabezpieczeń przeciwprzepięciowych po stronie prądu stałego oraz prądu zmiennego – dokonuje tego użytkownik instalacji.

– Raz w roku zaleca się wykonanie pełnego przeglądu instalacji fotowoltaicznej uwzględniającego inspekcję wizualną wszystkich komponentów elektrowni, sprawdzenie połączeń skręcanych konstrukcji wsporczej, sprawdzenie połączeń elektrycznych elektrowni, rozdzielnic AC i DC, stanu aparatów elektrycznych, falownika (oraz jego wnętrza), ciągłości uziemienia modułów i konstrukcji, stan puszek przyłączeniowych w modułach i in. – inspekcji dokonuje jedynie serwisant posiadający odpowiednie uprawnienia.

– Raz na 5 lat wymaga się przeprowadzenia pełnych pomiarów elektrycznych całej instalacji fotowoltaicznej – inspekcji dokonuje jedynie serwisant posiadający odpowiednie uprawnienia.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Inovativ od 2013 roku zrealizowali ponad 650 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy ponad 4800 kWp.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora INOVATIV.

.
Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze INOVATIV?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora