E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora KONSYSTEL

Firma KONSYSTEL zajmuje się kompleksowo instalacją systemów farm i elektrowni fotowoltaicznych i wiatrowych produkujących energię elektryczną na potrzeby własne Klientów oraz  inwestycyjnie  na sprzedaż. Pomagają w tworzeniu scenariuszy w doborze magazynów energii  dla  klientów którzy borykają  się ze  stratami w  związku z niemożnością  sprzedaży energii wyprodukowanej  w nocy. Swoich klientów  wyposażają  w system prezentujący  w formie  wykresów, ilość wyprodukowanej energii oraz energii zużytej .

O Instalatorze 

Firma KONSYSTEL  swoich   Klientów  wspiera  na każdym  etapie tworzenia Inwestycji- włącznie  z pomocą  w uzyskaniu dofinansowania  np.  w WARSZAWIE  1500 PLN  za każdy 1 kW INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ .

Dla  Klientów uruchamiają  także  system zdalnego  monitoringu VIDEO  za pomocą  kamer IP  GSM  5 Mpix pozwalający  na  nadzór właścicielski.

 Dane obrazowe prezentują  za pomocą  aplikacji Video Konsystel na dzierżawionych srwerach  w sieci. Specjalnością ostatnich kilku lat  w działalności   KONSYSTEL stała  się produkcja magazynów  energii z baterii litowo – jonowych odzyskiwanych   w trybie tzw. DRUGIE  ŻYCIE BATERII LITOWO JONOWYCH.

Co wyróżnia  Instalatora KONSYSTEL?

Projektują  i  budują  pod klucz farmy  fotowoltaiki różnych mocy  na cele  pozyskiwania prądu na   własne potrzeby  Klientów a także na cele inwestycyjne – sprzedaż energii   lokalnym  zakładom  energetycznym. Instalują systemy solarne na  camperach i jachtach,

Zasilają z baterii słonecznych   obrotowe kamery  GSM  o rozdzielczosci 5 Mpix,

Zajmują  się dystrybucją systemów rejestracji audio – CORSAC  FIRMY   COMPOL II  i video wszystkich występujących na świecie standardów od analogowych, cyfrowych wraz z rozmnażaniem dostępu i transmisją a/v do internetu,

Wdrażają moitoring mobilny – kamery na karty SD montowane w samochodach, motocyklach, rowerach, łodziach i jachtach oraz kamery bezprzewodowe GSM – obrotowe sterowane przez inwestora za pomocą PC i Internetu.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora KONSYSTEL.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze KONSYSTEL?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora