E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Ekoinstal

Ekoinstal jest  przedsiębiorstwem, które na rynku OZE jest od ponad 8 lat. Główne kierunki naszej działalności to sprzedaż wraz z montażem instalacji fotowoltaicznych , pomp ciepła oraz wentylacji z rekuperacją, lecz zajmują się również zakładaniem stacji ładowania samochodów elektrycznych, stacji uzdatniania wody, oraz kotłów C.O.

O Instalatorze 

Ekoinstal wykonuje swoją pracę bardzo rzetelnie, do każdego klienta podchodzą indywidualnie, wskazują najbardziej optymalne rozwiązania oraz zawsze służą pomocą w kwestii pozyskania środków na instalacje fotowoltaiczne lub pompy ciepła.

Zlecenia realizują od początku do końca w pełni profesjonalnie i nie pozostawiają swoich klientów samych sobie, ponieważ na wstępie udzielają rozbudowanego instruktażu odnośnie eksploatacji danej instalacji, służą również pomocą drogą telefoniczną. Bardzo zależy im na dobrych, przyjacielskich stosunkach z klientami, aby wspominali Ekoinstal jak najlepiej.
Ekoinstal pomaga  beneficjentom przy składaniu wniosków o dotacje z programu „Czyste Powietrze” W razie jakichkolwiek problemów, niezwłocznie wysyłają  swoich wykwalifikowanych serwisantów, którzy sprawnie rozwiążą ewentualne problemy z zainstalowanym sprzętem. W ofercie mają produkty wysokiej jakości, współpracujemy z międzynarodowymi markami.

Co wyróżnia  Instalatora Ekoinstal?

9+  PONAD 8 LAT DOŚWIADCZENIA

10,000+ – 10 000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

1- WYCENA W CIĄGU JEDNEGO DNIA!

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Ekoinstal.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Ekoinstal?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora