E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora PKF S.A.

Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A. to najbardziej wszechstronny dostawca najwyższej jakości profesjonanych rozwiązań systemów fotowoltaicznych w Polsce. Dzięki kompleksowemu podejściu do całego procesu realizacyjnego poczynając od doboru najlepszego rozwiązania na przekazaniu inwestorowi gotowej elektrowni fotowoltaicznej kończąc, zwracają  szczególną uwagę na optymalizację poziomu kosztów przy zachowaniu jakości produktów i usług, bezpieczeństwa użytkowania i trwałości rozwiązań.

O Instalatorze 

Oferta PKF S.A.

Mikroinstalacje dla firm

Fotowoltaika do 50 kWp dla małych i średnich firm. Oferta pozwalająca na redukcję kosztów do 32.000 zł rocznie. Leasing – samofinansująca się inwestycja. Okres zwrotu do 5 lat. Szybka realizacja.

Duże przedsiębiorstwa

Instalacje PV wielkiej mocy nawet do 3 MW i powyżej dla dużych przedsiębiorstw. Niezależność energetyczna, redukcja śladu węglowego. Rozwiązania w formule EPC. Konsulting i profesjonalne analizy finansowe inwestycji.

Gospodarstwa rolne

Fotowoltaika na zabudowaniach gospodarczych i gruntach rolnych. Programy dofinansowań dla rolnictwa. Szybki okres zwrotu do 4-5 lat. Preferencyjne ceny elektrowni dla rolników generują oszczędności już od dnia instalacji.

Wspólnoty i osiedla

Dedykowane systemy fotowoltaiczne dla spółdzielni, wspólnot i osiedli domków w 100% pokrywające zapotrzebowanie energetyczne części wspólnych jak i indywidualnych domków lub bliźniaków w zabudowie szeregowej.

Domy rodzinne

Tylko profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla domu. Audyt zapotrzebowania na energię. Wysokowydajne technologie, optymalizacja mocy, zabezpieczenia AC/DC/PPOŻ. Coroczny przegląd serwisowy. Gwarancja do 25 lat.

Farmy fotowoltaiczne

Farmy PV dla inwestorów planujących biznes w OZE. Organizacja wszelkich dokumentów, zgód, warunków przyłączenia, projektowanie, wykonawstwo, serwis, monitoring 24/7. Technologie 400V i 800V.

Oferty  PKF S.A. są spersonalizowane pod kątem oczekiwań klienta oraz doboru optymalnej mocy elektrowni PV przy uwzględnieniu profilu zużycia energii elektrycznej. Kompleksowe podejście do całego procesu realizacji gwarantuje terminową realizację, optymalizację poziomu kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości komponentów i usług oraz trwałość proponowanych rozwiązań.

Co wyróżnia  Instalatora PKF S.A.?

18+ Lat na rynku

186 Ukończonych projektów PV

25+ Zainstalowanej mocy (MW)

131 Klientów biznesowych

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora PKF S.A.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze PKF S.A.?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora